bu virusu bilen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lost_Boy

Lost_Boy

Üye
    Konu Sahibi
bu virusu bilen
bi arkadasımin telini kullanıyodum virus geldi ve telefonun hafıza kartı coktu hafiza kortında su anda 10 mb bos yer olmasına ragmen tık yok
bluetoothla bulasıyo 7jkze0mzs ismiyle geliyo yardım edin nasıl teli duzeltcem

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Cabir virüusu olmasın. ;)

himaleya

Üye
Originally posted by Lost_Boy@Aug 20 2005, 09:49 PM
bi arkadasımin telini kullanıyodum virus geldi ve telefonun hafıza kartı coktu hafiza kortında su anda 10 mb bos yer olmasına ragmen tık yok
bluetoothla bulasıyo 7jkze0mzs ismiyle geliyo yardım edin nasıl teli duzeltcem
[post=139508]Quoted post[/post]​

hafıza kartı ve tele format at

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kaspersky yükle sorun düzelecek.. ;)

delimakina

Üye
kasperyi telefon vürüs bulaşmadan önce muhakk olacak bi pro kardeş ben teli ilk aldığım gün kurdum bu proyu kasperyi yükleyemessen format çek kesinlikle sorun cuvv

cayborg

Üye
bi de virüs türü varki bluetoottan bulaşıyor ondan sonra yanında bluetuth u açık biri varsa virüsü gönderiyo çok tuhaf bişi...

CENK31

Üye
:angry: ARKADASLAR AYNI DERT BENDE DE VAR 6600 AYNI VIRUS BULASTI FORMAT DIYORSUNUZ NASIL ATICAM YAZARSANIZ SEDVINIRIM.

ACILEN CEVABINIZI BEKLIYORUM

BORA

himaleya

Üye
Originally posted by CENK31@Aug 22 2005, 07:09 PM
:angry: ARKADASLAR AYNI DERT BENDE DE VAR 6600 AYNI VIRUS BULASTI FORMAT DIYORSUNUZ NASIL ATICAM YAZARSANIZ SEDVINIRIM.

ACILEN CEVABINIZI BEKLIYORUM

BORA
[post=141276]Quoted post[/post]​

*#7370# yaz gelen yazıya evet de format atar

valmont2

Üye
bluetoothu acık tutmayın arkadaslar.. bunları gonderenlerin eline ne geciyorsa ... terbiyesizlik.. bir sürü veri kaybı.. sonucta telefon bozulmuyor.. anti virus yoksa format atın tele ve hafıza kartına duzelir.. ;;)

polat_ketur_76

Üye
Kaspersk bence de iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt