Bu Sorunumu Çözene isteği Birsey Varsa Yaparim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Bu Sorunumu Çözene isteği Birsey Varsa Yaparim
beyler telefonum nokia E5 bugün Bekleme sayfasini açtiğimda böyle birsey geliyor resimsiz telefonu kapatip açiyorum geçmiyor napmam gerekiyo? :ağlarım:

bunun Hangi Sey oldugunu killme proğramiyla buldum bunu kapatinca beklemeden gidiyor ama telefonu kapatip açinca yine geliyor bunun hangi proğrama bağli olduğunu bilen varmi nedir bu?

Ve Buda özellikleri

vede Silinmeyen dosyalar

:(

Havvali

Havvali

Üye
hafıza kartını cıkar sorun giderse son yuklediğin uygulamaları gözden geçir. Jbaktaskman yükle menuyu daha iyi kontrol edersin
* hackli telefonlar icin jbaktaskman

*hacki olmayan telefonlar için

*temizleme programı mobilecleaner

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğin proğramda bunlar çikti ama bu kullanisli değil sevmiyorum kurtulusu yokmu bu maini kaldirmanin

Havvali

Havvali

Üye
Temayı değiştir ya da menüyü taskmanla gizleye bilirsin taskmanda menü>>program kuralları>>görev listesinde>> asla gösterme de taskmanda görmezsin

- - - Eklendi - - -

Bendeki ekran görüntüsü böyle menüyü gizledim

- - - Eklendi - - -

resim çok kötü çıkmış :d:

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
hafiza kartinida çikardim geçmedi temayida degistirdim geçmedi ben bu taskmanlarin tam ekran olmasini sevmiyorum :s

- - - Eklendi - - -

bunun Hangi Sey oldugunu killme proğramiyla buldum bunu kapatinca beklemeden gidiyor ama telefonu kapatip açinca yine geliyor bunun hangi proğrama bağli olduğunu bilen varmi nedir bu?

talex

talex

Üye
:hmmm

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
kardeş hard format atmayı denesene kesin gidecektir

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Tavsiye edeceklerim...
1.Rumpackheri kur ve aktif yamamari kapat...
2.Z diskde olurmu bilmen x plore ile dosya ismini degistir ve tekrar silmeye dene...
3.Ayni isimli dosya basga bir diskde varmi onu ara varsa sil..
Örnek: e/sistem/..
4.*#7370# arkali format at...
5.Buda olmasa tel kapali iken
*, 3, yesil(arama tusu), guyc(açma kamama tusu) arkali hard format at...
:oke:

- - - Eklendi - - -

Bide kilme programi kaldir öyle dene... Bu program hem sistem uygulamalari aciksa sorun yaratibilir!!!

Havvali

Havvali

Üye
z de dosya silemezsin

ayhan123456

ayhan123456

Üye
silinmeyen dosyayı bilgisayarda dene .. Slinir böylece kurtulupsn yada format at en iyisi..

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Yapmadiğim birsey kalmadi sinirden tüm yüklü dosyalari kaldirdim nokianinkileri bile telefon kafayi yedi format attim ama sunu anladim maxicepte sistem olarak telefondan anlayanlar çok az

kadem115

kadem115

Üye
Yapmadiğim birsey kalmadi sinirden tüm yüklü dosyalari kaldirdim nokianinkileri bile telefon kafayi yedi format attim ama sunu anladim maxicepte sistem olarak telefondan anlayanlar çok az
HAfıza kartını pc ye tak ve o ekranda cikan edı yazıp arat eklentisi çıkarsa sil gitsin sonuc olumlu olmassa cihaza yüklediğin bi programın kalıntısı bu kesin bu sistem dosyası gereksiz dosya temizleyiciler var x cleaner gibi onla bi temizle oda olmassa uygulama yöneticisinde yüklenecek uygulamalar baslığı altındaki klasöre bak eğer ordada yoksa yüklü programlar başlığı altındaki leri incele orda mutlaka cıkacaktır. O bekleme ekranında yazan kalıntı bir programın kalıntısı büyük ihtimal

- - - Eklendi - - -

FORMAT ATTIĞINDA HAFIZA KARTINI TAKMADAN DA BÖYLE Bİ SORUN OLUYORMUYDU

- - - Eklendi - - -

SÖYLEDİKLERİMİN HEPSNİ UNUT SORUN COK BASKA Bİ ARAŞTIRAYIM

- - - Eklendi - - -

beyler telefonum nokia E5 bugün Bekleme sayfasini açtiğimda böyle birsey geliyor resimsiz telefonu kapatip açiyorum geçmiyor napmam gerekiyo? :ağlarım:

Ve Buda özellikleri

vede Silinmeyen dosyalar

:(
cfw yapmıssın sorun onunla alakalı arastırıyorumda bilgi yok denecek kadar az yazılım yünlense gecermi acaba

Havvali

Havvali

Üye
hem hard hem de soft formatı attın, hafıza kartındaki bilgileri kopyalıp hafıza kartını biçimlendirdin. Hala bu duzelmediyse beni aşar bu telefonun kendisinden kaynaklı hata var demektir. Yazılımı tekrar yükle olmadı bi telefoncuya nss ile bidaha yazılım yuklet olmasa hayırlısı buymus de kafanı ağrıtma ...

Corrupt

Corrupt

Üye
Talha 1 yıldır format atmıyorum demiştin.
Acısı çıkıverdi bak..

aslanrecep

Üye
mantiksiz gibi gelebilir ama; sakin menu tusun basili kaliyor olmasin ??

Metin137

Metin137

Üye
netquin mobile guard kur orda başlangıç uygulamalarından sil bu kadar ben de de bi ara öyle olmuştu bu programın tr forumda bulabilirsin olduysa haber ver
eğer buda olmazsa forumda tweaks var onu yükle ordan o uygulamayı ebediyen gizleyebilirsin

- - - Eklendi - - -

ya da o hoşgeldin uygulaması olmasın onu bir aç sonra kapa olmazsa tweakstan gizle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt