bu sistem özellikleriyle gta 5 oynanırmı

Sponsorlu Bağlantılar

gkhank1984

Üye
    Konu Sahibi
bu sistem özellikleriyle gta 5 oynanırmı

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
İkinci ekran kartını yazmamışsın. Bu paylaştığın resimlerde ekran kartı olarak intel hd graphics gözüküyor. İkinci ekran kartın yoksa oynayabileceğini zanmetmiyorum. Sistemdeki 4 gb rami zaten ekran kartı kullanıyor paylaşımlı olduğu için. Sisteme kalan da 4 gb ram zaten 2 gb sini windows kulanıyor. Çalıştırsa bile ekran kartın olmadığı için oynayacağın oyundan zevk alamazsın.

Son düzenleme:

gkhank1984

Üye
    Konu Sahibi
İkinci ekran kartını yazmamışsın. Laptop mu masaüstü mü sistem ? Bu paylaştığın resimlerde ekran kartı olarak intel hd graphics gözüküyor. İkinci ekran kartın yoksa oynayabileceğini zanmetmiyorum.

dostum bide buvar dizüstü pc

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Güzel kardeşim benim laptobunda başka erkan kartı varsa onu yazar mısın?

gkhank1984

Üye
    Konu Sahibi
amd var dostum

Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Yanlış anlamada bu paylaştıklarından ben bir şey anlamadım. Sistem özelliklerini bilgisayarıma şağ tıkla deneyim dizini puanın altında ayrıntıları göster e tıkla onu çek. Ben nerden bilecem ekran kartlarının hangisi paylaşımlı ya da hangisinin kendi hafızası var. Tek anladığım intel ekran kartı 4 gb rami yiyor sisteme de sadece 4 gb bırakıyor. Intel ekran kartına verilen hafızayı düşür.
Eğer sistemde 4 gb ram kalıyorsa gta 5 oynarken biraz sıkıntı olabilir. Onun dışında bu sistemle çok rahat gta v oynarsın. ;)

gkhank1984

Üye
    Konu Sahibi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bu özelliklerle oynarsın dostum hafif bir kasma olabilir
Not:Eğer açılmazsa amd'nin programından sadece birincil ekran kartını kullanmaya ayarlaman gerekebilir

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bence artık GTA 5 devri kapanması lazım baya eskidi GTA 5 bence oynamayın bir şey kaybetmezsiniz

gkhank1984

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar benim çocuk çok istiyor ben sevmem gta.... call of duty hastasızıyz biz

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Gta V devri bitmez. Bende daha yeni oynadım ve bitirdim mutlaka oynamalısın. Gta Online ile oyun güncelliğini korumaya devam ediyor. Oyuna girdikten sonra ekran kartını amd yap ondan sonra rahat oynarsın. Ama intel hd sistem ramini paylaştığı için ramden dolayı hafif sıkıntılar olabilir.
teşekkür ederim arkadaşlar benim çocuk çok istiyor ben sevmem gta.... call of duty hastasızıyz biz
Çocuğuna gta v mi oynatacaksın? Yaşı küçük sanırım. Gta V ten uzak tut çocuğunu. Her türlü pislik var. Eğitici öğretici şeylerle meşgul olsun çocuğunuz.

gkhank1984

Üye
    Konu Sahibi
Gta V devri bitmez. Bende daha yeni oynadım ve bitirdim mutlaka oynamalısın. Gta Online ile oyun güncelliğini korumaya devam ediyor. Oyuna girdikten sonra ekran kartını amd yap ondan sonra rahat oynarsın. Ama intel hd sistem ramini paylaştığı için ramden dolayı hafif sıkıntılar olabilir.

Çocuğuna gta v mi oynatacaksın? Yaşı küçük sanırım. Gta V ten uzak tut çocuğunu. Her türlü pislik var. Eğitici öğretici şeylerle meşgul olsun çocuğunuz.
bu youtuber arkadaşları izleye izleye başımın etini yedi 11 yaşında

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Size tavsiyem çocuğunuzu daha güzel şeylerle meşgul etmeniz.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-

gkhank1984

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartını amd nasıl yapıcaz

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyunun video ayarlarında olması lazım.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Yanlış anlamada bu paylaştıklarından ben bir şey anlamadım. Sistem özelliklerini bilgisayarıma şağ tıkla deneyim dizini puanın altında ayrıntıları göster e tıkla onu çek. Ben nerden bilecem ekran kartlarının hangisi paylaşımlı ya da hangisinin kendi hafızası var. Tek anladığım intel ekran kartı 4 gb rami yiyor sisteme de sadece 4 gb bırakıyor. Intel ekran kartına verilen hafızayı düşür.
Eğer sistemde 4 gb ram kalıyorsa gta 5 oynarken biraz sıkıntı olabilir. Onun dışında bu sistemle çok rahat gta v oynarsın. ;)
Neresini anlamadın? Ekran kartı ve bilgisayarın özelliklerini atmış bunda anlamayacak ne var? Ekran kartı 2. resimde var 4gb sanırım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Neresini anlamadın? Ekran kartı ve bilgisayarın özelliklerini atmış bunda anlamayacak ne var? Ekran kartı 2. resimde var 4gb sanırım
Arkadaşım; iki tane ekran kartı olması önemli değil. Laptop bilgisayarlarda iki tane ekran kartı olur ve birincil ekran kartı genellikle onboard olduğu için sistemin rami ile kendi ramini paylaşır ve bu da sistemin performansının düşmesine neden olur. Ben orda adama ekran kartının paylaşımlı mı değil mi, eğer paylaşımlı ise hangisinin paylaşımlı olduğunu sordum. Detaylı bilgi olursa daha iyi yardımcı olurum dedim. :)

Son düzenleme:
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
oynatır merak etme. zaten monitörün çözünürlüğü hd değil, ben phenom II işlemci, 4gb ram, 1gb hd5830 ekran kartı ile 720p çözünürlükte orta ayarda çatır çatır oynuyordum merak etme. sen de rahat rahat oynarsın :)
he şu an sadece ekran kartını yeniledim (2gb), yani hala 4gb ram ile full hd (1080p) orta-yüksek ayarda oynamaya devam ediyorum :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Eğer oyunu çocuğun oynayacaksa yukarıda da dediğim gibi lütfen oynatmayın. Zaten 11 yaşındaki çocuğa bu kadar şiddetin argonun ve cinselliğin olduğu bir oyun oynatılır mı?