"Bu sezon da Fenerbahçe forması giyeceğim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Bu sezon da Fenerbahçe forması giyeceğim"

12 Ağustos'a kadar izinli olmasına rağmen dün İstanbul'a gelen Fenerbahçeli Andre Santos, "Bu sezon buradayım. Takımın başarısı için elimden geleni yapacağım" dedi. Havalimanında sadece NTV Spor’un karşıladığı Andre Santos’un yanında eşi Suelem’de vardı.

12 Ağustos'a kadar izinli olmasına rağmen dün İstanbul'a gelen Fenerbahçeli Andre Santos, "Bu sezon buradayım. Takımın başarısı için elimden geleni yapacağım" dedi. Havalimanında sadece NTV Spor’un karşıladığı Andre Santos’un yanında eşi Suelem’de vardı.
Tatilden 12 Ağustos'ta dönmesi beklenen Andre Santos, dün 17:30'da sürpriz bir şekilde İstanbul'a indi. Havalimanında sadece NTV Spor’un karşıladığı Andre Santos’un yanında eşi Suelem’devardı. Bavullarının çokluğu dikkat çeken brezilyalı oyuncu Kötü günlerde takımla beraber olmak istediği için erkenden döndüğünü belirten Brezilyalı oyuncu, "Ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak için elimden geleni yapacağım. Hakkımda ben yokken bir çok transfer söylentisi çıkmış. Ben Fenerbahçe'nin futbolcusuyum ve burada kalacağım. İstanbul'u çok özledim. Kasım'da oğlum olacak ve İstanbul'da doğmasını istiyorum" ifadesini kullandı.
SANTOS BUGÜN MİLLİ TAKIM YOLCUSU
Santos oğluna idolü olan Fenerbahçe'nin eski çalıştırıcısı Zico'nun ön adı olan 'Arthur' ismini vereceğini belirtti. İdmana giderek takım arkadaşlarıyla hasret gideren Santos, çalışmayı takip etti. Brezilyalı, bugün ülkesinin milli takım kampına katılmak üzere Almanya'ya gidecek.:hih:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Helal sana SANTOS ... :oke:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Aferin santos :D güzel bi cep haçlığı hakettin bak :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
yürü be reiz:naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...