Bu şarkıyı dinleyip de içi burkulmayacak insan tanımıyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Bu şarkıyı dinleyip de içi burkulmayacak insan tanımıyorum...
Sevdiğim insan neden sevgime karşılık vermiyor diye kendi kendimi yer bitirirdim, ağlaya ağlaya isyan ederdim.
Bu şarkıdan sonra ise ağlayarak şükrettim...

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Peyyykiiiii...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Rapçilerin her şeyi görmüş, yaşamış, dünyayı kurtarmış havalarına bitiyorum yahu :D

• Beğen
Tepkiler: doctorrr, Furkan Emekli, TheDarkStar7 ve 1 kişi daha
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Sagopa Kajmer, sana tavsiyem eğer Rap Müzik dinliyorsan Melankolia'dan dışarı çıkma!

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Abi bu şarkıda anlatılanlar gerçek.Yani yaşanmış olaylar.

Oğuzhan eskiden bu forumda arkadaşça takılırdık. Şimdi neden konularıma böyle yorumlar yapıyorsun? Farkında olmadan seni üzdüm ya da sinirlendirdim mi?
Aa ne dedim ki ben şimdi? :D Sadece şakasına yazılmış bir şeydi bu.

OPC

OPC

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Rivayete göre hikayesi;

Çanakkale Boğazı, Nağra Burnu açıkları
4 Nisan 1953, Saat 02:15

Uzun ve yorucu bir seferden dönen Dumlupınar denizaltısı, Nağra Burnu açıklarında İsveç bandıralı Nabuland Şilebi ile Çarpıştı. Sessiz, soğuk ve bulanıktı gece. Başından aldığı şiddetli darbe ile Dumlupınar birkaç saniye içinde sulara gömüldü. Gemideki 81 kişilik mürettebattan sağ kalan 22 kişi, geminin arka bölümündeki torpido dairesine sığındı. Mahsur kalanların su yüzüne fırlattıkları telefon şamandırasıyla gemi ile irtibat sağlandı. Sağ kalan 22 kişiyi kurtarmak için herkes seferber oldu. Bu arada oksijeni idareli kullanmaları için, gereksiz yere konuşmamaları, şarkı türkü söylememeleri ve sigara içmemeleri konusunda uyarılar yapıldı. Ancak saatler süren kurtarma çalışmalarının sonunda, umutların tükendiği anda karanlıkta bekleyen 22 kişiye, herşey yine aynı sözcüklerle anlatıldı; konuşabilirler, türkü söyleyebilirler ve hatta sigara bile içebilirler. Şamandıradaki telefon hattının öbür ucundan, tüm Türkiye, denizaltıda tevekkülle ölüme yapılan hüzünlü ama başı dik türküsünü dinledi.Etkilenmedim desem yalan olur Eyvallah Metin

• Beğen
Tepkiler: Metin MF
Charles Bukowski

Charles Bukowski

Üye
Tamam rap kültürüm yok ama adamda hiç ses yok ve hiç etkilenmedim.Belki de ben anlamamışımdır.

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa

Üst Alt