Bu resimden bende istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Bu resimden bende istiyorum
'Bu resimden ben de istiyorum'

Gerets, ilk iddialı açıklamasını yaptı: "Tesislere girdiğimde, UEFA Kupası resmini gördüm. Ben de böyle bir resim bırakmak istiyorum”

- Galatasaray bir dünya markası... Gelince karşılaştığınız tablo ile kafanızdakiler çakıştı mı? Yoksa çok karışık bir kulübe mi geldiniz?
* Zaten Türkiye’ye gelmek istediğimi kafama koyduğumda, böyle bir kulübe gelmek isterdim. Çünkü oyuncu olarak da bir kaç kez Galatasaray’a karşı oynamıştım, hoca olarak da.. Bir de tabii ki, Galatasaray taraftarı beni o kadar çok etkilemişti ki, size anlatamam.

- Futbolcu Gerets mi daha iyiydi, teknik direktör Gerets mi? Sporcu olarak Türk futbolseverler için bile önemliydiniz...
* 20 yıl futbol oynadım. 13 yıl ise teknik direktörlük yaptım. Hocalığımı 20 yıla tamamlayayım, o zaman karar veririz. Oyuncu olarak tabii ki daha çok başarı kazandım. 8 lig, 4 Kupa Şampiyonluğu. Bir Avrupa Şampiyon Kulüpler Şampiyonluğu. 85 kez millilik, Dünya dördüncülüğü... Hoca olarak yalnızca ise 4 lig şampiyonluğu...

Buraya bilerek geldim. Galatasaray’ın başına geçiyorsam eğer, onların beklentisi şampiyonluktan başka birşey olamaz. Futbolcu ve teknik direktör olarak yaşadığım 13 şampiyonluk sayısını artırmak istiyorum...

Caine

Caine

Üye
inşallah olur, tek dileğimiz bu ama bu başkanla zor gibi görünüyor :( adam sportif başarıyı bırakıp maddi konulara agırlık veriyor. allah yardımcımız olsun ve iki işide bir arada yönetecek birini nasip etsin...
amin diyin amin

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
ya yubi kardes
istersen su actigin konulardaki haberlerin tarihlerine bak
bunlar coktan gecti

seriFBurak

seriFBurak

Üye
bnu ilk geldgnde solememişmiydi!
hattaa adamın cok guzel hayal kurdgunu da solememişmiydk!
eee fakirin ekmegi umut!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt