Bu Parçalar Güzel Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Bu Parçalar Güzel Mi ?
ram

e.kartı

anakart

bunları alıcam ve işlemcim pentium 4 3.0 ghz iyi bir pc olur mu

Not:pc masaüstü

Ekran Kartı:
Asus GT420 2GB GDDR3 128Bit Nvida Geforce DX11

Ram:
Kingston 4 GB DDR3 RAM - 1333 MHZ - SIFIR

Anakart:
ASUS P8H61-M LX3 PLUS H61 DDR3 1155P ANAKART

Son düzenleme:

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Nasil arkadaslar

Uhops

Uhops

Üye
İŞlemci, power falan var mı?

darkmaster

darkmaster

Üye
işlemci anakarta uyuyorsa sıkıntı yok. kaç watt powerın var? birde sistemde kaç hdd var dvd yazıcı gibi başka şeyler var mı kaç adet fan var kısaca ne varsa hepsini yaz ki power önerisi yapabilelim biz de.

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
1 adet fan var galiba islemcim intel pentium 4 hdd var 300 gb bu kadar

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Dvd var ve yazici kablosu bağlı

darkmaster

darkmaster

Üye
min 400 watt psu gerekir. 500 watt almanı tavsiye ederim mümkünse 80+ olan modellerden al.

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
gittigidiyor link pls

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
bu parçaları alsan kasana koysanda öyle büyük bir verim bekleme sınırlı bir pc olur öyle her yeni çıkan oyunu, uygulamayı açamazsın. idarelik birşey olur. ha bide vatanbilgisayardan bak bu parçalara hafta sonu %25 indirim var.

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
niye büyük verim beklemiyeyin 4gb ram 2gb ekran kartı

Uhops

Uhops

Üye
niye büyük verim beklemiyeyin 4gb ram 2gb ekran kartı
Ekran kartının 2Gb olması bişey değiştirmez. 2gb olupta birbirinden kat kat güçlü kartlar var.

Bide RAM çift kanal olursa daha iyi olur.

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
şu yüzden büyük verim beklemeyin. eskisi gibi sadece ram yüksek olunca sistemde yüksek olmuyor. ram kaç gb kaç mhz hepsini ayrıntılı hale geldi. ekran kartı çok önemli bir deyat ki linkte vermiş olduğun ekran kartı şuanki oyunları oynatacağından emin değilim oynatmaz gibime geliyo. yüksek bir performans arıyosan ben her oyunu oynayıp her uygulamayı açmak istiyorum diyosan baştan aşağı bi düzeltmen gerekiyo. bu parçalarla sınırlı özeliklere sahip bir sistem olur. gümüzle karşılaştırdığımızda stabil bir sistem.

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Peki bana 350 tlye bunlardan daha iyi parçalar onerirmisin anakart ekran karti ve ram

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Peki bana 350 tlye bunlardan daha iyi parçalar onerirmisin anakart ekran karti ve ram

sana anakart önermem için işlemcinin adı lazım. ekran kartı önermem için kaç watt psu kullanıyosun bunları bilmem lazım

istisna97

istisna97

Üye
    Konu Sahibi
Islemcim intel pentium 4 dedim ya 2.99 ghz ve 3.00 ghz yaziyor psu dert degil 400 w alirim