bu notlarla teşekkür alırmıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
biz son sınıf olduğumuz için notta sıkıntı olmuyor :ehe :D

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bizim olay farklı sınıfta olay yaşadık. Aslında biz haklıyız ama hoca kendini haklı görüyor.
hocayla sorun yaşadıysanız çok kötü performanslardan taktığı öğrencileri bırakabilir.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Bizde son sınıfız ama acısını çıkarıyorlar :(

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
Bizde son sınıfız ama acısını çıkarıyorlar :(

:( şu performans ödevleri çok saçma ya bi yandan dershane bi yandan ygs bi de bu saçmalık ne biçim bi sistem bu bıktım

0MG90

0MG90

Üye
hocayla sorun yaşadıysanız çok kötü performanslardan taktığı öğrencileri bırakabilir.
Bizde bundan korkuyoruz son sınavda notu biraz yükselttim ama performanslar kaldı. Bırakır mı bilmem ama gitmiş müdürle konuşmuş bizim sınıfı istemiyomuş, çokta umrumda :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye

:( şu performans ödevleri çok saçma ya bi yandan dershane bi yandan ygs bi de bu saçmalık ne biçim bi sistem bu bıktım
Bide bize konu anlattırıyolar

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
Bide bize konu anlattırıyolar

Bizim Allah'tan hoca a4 getirtip sınıfta yaptırıyor bazı hocalar da gıcıklık edip bilmem kaç sayfa test veriyor.
he bu arada konu bayağı bi galaksiler arası hal almış :D

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
birde performanslar kaldırıldı denmişti. sevinmiştik 8 de birdaha perofrmans yok diye. meğer sadece ortaokul ile ilköğretim içinmiş dalga gibi :off:

0MG90

0MG90

Üye
3. sınavlar yerine telafi getirdiler bide o da ayrı sıkıntı. Ortalama 50' den düşükse girmek zorundasın.

• Beğen
ishakonline

ishakonline

Üye
notlarım bu şekilde. (lise 1)
coğrafya 47 biliyorum fakat hoca 50 yi geçrieceğini söyledi.

alıyormuyum.? :D
kardeş internette hesaplamak için internet siteleri mevcut oralardan yararlanabilirsin

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
3. sınavlar yerine telafi getirdiler bide o da ayrı sıkıntı. Ortalama 50' den düşükse girmek zorundasın.
aynen biliyorum şuan benim coğrafyaya girme riskim var ikinci sınav berbat geçti. eğer hoca 50 yi geçirtmesse girmek zorundayım girmessem 0 vercekler ama girmeme hakkımda var raporla R yazıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Raporu bilmiyodum. Ben son notlara bakmadım bide tatil oldu geo. mat. sözlüleri ve telafiler kaynadı haftaya acısı çıkacak. Bide ygs başvuruları var ahh ahh :(

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., B.A.R.O.N ve -Emre
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Takma boşuna vakit harcama. Zaten şunun sırasında 2 haftadan az var bekle hem sürpriz olur.

• Beğen
-Emre

-Emre

Üye
Raporu bilmiyodum. Ben son notlara bakmadım bide tatil oldu geo. mat. sözlüleri ve telafiler kaynadı haftaya acısı çıkacak. Bide ygs başvuruları var ahh ahh :(

ben de bugün kimliğimi yeniledim pazartesi de başvuru yapacağız hadi bakalım hayırlısı :)

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., 0MG90 ve B.A.R.O.N
badmus

badmus

Üye
Google Play'de e okul ortalama uygulaması var. Oradan bakabilirsin

• Beğen
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Benim notlorım lise 1 de böyle olsaydı şuanda aldığım laptobu o yaşta alabilirdim :ehe

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
ama o sınavların telafisi olmuyor R yazılıyor

Üst Alt