bu ne demek ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
bu ne demek ???
abi geeçen gün bana bi mesaj geldi tanımadığım bi nodan sanırım azerice de bişey anlamadım yazimde anlayan varsa banada açıklasın ne mana taşıdığını

eyle seveh eyle seveh ki gara sevda olah araplara benziyeh gapgara olah gara ask neyse onu yasiyah kediyi gudigi sen diye sevim horozu guligi men diye dev sembolik ask neyse onu yasiyah gel el ele tutusip kendimizi elektriga verah zangir zangir titriyah olmeyah elektronik ask nese onu yasiyah

ewet arkadaşlar bi mana çıkarabilen varsa lütfen banada açıklasın :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hiç bişe anlamadım..:wacko:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 9 2005, 10:09 PM
Hiç bişe anlamadım..:wacko:
[post=160982]Quoted post[/post]​
:wacko: :wacko: :wacko: ulan ne biçim bi mesaj dır arkadaş kime sorduysam bi mana çıkartamadı alla alla kafayı yiycem piskopat olup çıkacam sonunda :P :P

Caine

Caine

Üye
tam adamı burda :D şimdiki kız arkadaşım azeri :DD
anladığım kadarıyla bu bir aşk msjı ve sana az çok çevirmeye çalışayım...

öyle sevelim öyle sevelim ki kara sevda olup araplara benziyelim, kapkara olalım,kara sevda neyse onu yaşayalım. kediyi kuşu sen diye seveyim horozu :DD sembolik aşk neyse gel onu yaşayalım, el ele tutuşup kendimizi elektriğe verelim, zangır zangır titreyelim ama ölmeyelim, elektronik aşk neyse onu yaşayalım :DD :lol2:

yaw bunu kim yazmış yaaaaaaa :DD numara böylemi başlıyordu 00994 veyada +994 bilmem neee :DD :DD yaw bunu şimdi arkadaşa yollasam bir daha konuşmaz benimleee :D

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bune yaw.. :wacko:

vormound

Üye
anlaman lazım değil takmayacan boyle mesajları gulup gececen... :D

ardaca

Üye
bu sitede de vardı bi ara. modern şiir mi asrın şiiri mi neydi. komiklik olsun diye yani :D gül geç

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bun yaw :wacko:

Okuyunca da komik oluyor :lol2:

rapci_cariye

Üye
öyle sevelim öyle sevelim ki kara sevda olup araplara benziyelim, kapkara olalım,kara sevda neyse onu yaşayalım. kediyi kuşu sen diye seveyim horozu :DD sembolik aşk neyse gel onu yaşayalım, el ele tutuşup kendimizi elektriğe verelim, zangır zangır titreyelim ama ölmeyelim, elektronik aşk neyse onu yaşayalım :DD :lol2:

wala bende öle anladım saten kelımelerı bıras düşünürsen ortaya cıkıo! :D 1i sana aşık olmuş herhalde! :lol2: :lol2: :lol2: azeri 1 hayranın war..! ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...