Bu ne biçim Google?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu SahibiYeni internet arama motoru ‘Mystery Google’da (Gizemli Google) benzerlerinin aksine aradığınızı değil aramadığınızı buluyorsunuz.
Mysterygoogle.com adresinde örneğin ‘Twitter’ sözcüğünü arattığınızda arattığınızda ‘lahana’yla ilgili sonuçlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Sitede herhangi bir arama yaptığınızda karşınıza çıkan tesadüfi sonuçlar her seferinde değişiyor. Sitenin altında ‘Bir Google AŞ şirketi’ olduğuna ilişkin ibare bulunuyor ancak konuyla ilgili sorulara Google’dan açıklama yapılmış değil.
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
ilginç bir durum.eline sağlık enes.
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Konu ilgili bölümde..
 

Symbiont

Üye
Ana Sayfam Oldu MAxicep Ayzınca Dh çıkıtı NAsıl Bi Durumdur Yaww
 

Symbiont

Üye
Ayrıca Konuda Senden Önce Arananı Ara YAzıyomuş FArk etmediniz Ben Dh ye Denk Geldim
 
Laz¥

Laz¥

Üye
Ben cepteyım birşey anlamadım :S
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt