Bu nasıl bir rütbedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
    Konu Sahibi
Bu nasıl bir rütbedir?

Bu nasıl olmuş adamın nicki de Nazy rütbesi de Nazy

hikmet366

hikmet366

Üye
Lınk versene

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
    Konu Sahibi

o özel ùye o bızim gıbı rütbe degismıyor

Peki nasıl özel üye olmuş, benim üye olduğum bir forum var reklam yapmayalım da her ay en iyi üyeyi seçip özel rütbe veriyorlardı bu da öyle birşey mi?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Peki nasıl özel üye olmuş, benim üye olduğum bir forum var reklam yapmayalım da her ay en iyi üyeyi seçip özel rütbe veriyorlardı bu da öyle birşey mi?

bazen yarışmalar yapılıp rütbe alınabiliyor yada üst yönetimden kankan filan varsa belki butür rütbeleri alabilirsin

hikmet366

hikmet366

Üye

adminlerın yakın arkadasi kanka olman gerek bu da bıraz zor

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Nazy Ozan abiyi, Ata Abiyi falan tanıyor. Galiba önceden yöneticilik de yapmış ama tam bilmiyorum onu. Kendi isteği ile böyle bir rütbe verilmiş olabilir. Hem başka bir üye daha vardı böyle başka bir şey yazan. Bir tek Nazy'de yazmıyor yani.

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler de Ozan kim? :D

hikmet366

hikmet366

Üye
sitenın sahıbı

hikmet366

hikmet366

Üye
ozan Abi sıteye fazla girmez gırerse site hakkinda bölümdekı kışılere cevap verır fazla durmaz sitede anliyacagin

Anil-D

Anil-D

Üye
adam rutbe cok güzel

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ozan Abi sıteye fazla girmez gırerse site hakkinda bölümdekı kışılere cevap verır fazla durmaz sitede anliyacagin

Adam nasıl ulaşacağını sormuş. Öyle bir demişsin ki sanki haftalarca girmiyor siteye.

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt