"Bu maç hepsinden önemli"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
"Bu maç hepsinden önemli"

Uruguaylı oyuncumuz Diego Lugano adresindeki kendi internet sitesinde yayınladığı yazısında Fenerbahçe- Galatasaray maçının bu yıl diğerlerine göre çok daha önemli olduğunu vurgulayarak "Bu sene Fenerbahçe- Galatasaray derbileri her zamankinden daha önemli olacak çünkü açıkcası şampiyonluk yarışı biz ve Galatasaray arasında geçecek gibi görünüyor." dedi. Lugano adresindeki kendi internet sitesinde yayınlanan yazısında "Fenerbahçe, Galatasaray maçları Türkiye'de futbolcusundan, taraftarına kadar kabul edilmiş en önemli maçlardır. Aynı zamanda bu derbi dünyaca ünlü 2-3 derbi maçı arasında gösterilir. Bende bir futbolcu olarak bu derbide oynamanın tecrübesini yaşadığım için, bu heyecanı ve bu atmosferi görme şansım olduğu için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum. Ve bu derbilerde oynamaktan büyük keyif alıyorum. Geçen sene son derbi maçında maalesef gerginlik ve gerilimin de etkisiyle yapmamam gereken bir davranışta bulundum. Fakat bu eminim ki bir daha asla yaşanmayacak. Bu sene Fenerbahçe- Galatasaray derbileri her zamankinden daha önemli olacak çünkü açıkcası şampiyonluk yarışı biz ve Galatasaray arasında geçecek gibi görünüyor." dedi

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
evet önemli bir maç..almamız lazım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt