'Bu kadrodan asla yakınmam'

 • 8 Ekim 2012
 • 315 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  [h=2]3-0'lık mağlubiyetin ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, “Sıkıntı yaşayabiliriz, sorunlarımız olabilir. Ama ben Beşiktaş'ın başında olduğum sürece bu kadrodan asla yakınmayacağım” diye konuştu[/h]
  Beşiktaş’ta Gaziantepspor ve Sivasspor’un ardından Fenerbahçe karşısında alınan farklı mağlubiyet, tüm eleştiri oklarını takım üzerine yoğunlaştırdı. Ancak Şükrü Saracoğlu’ndaki karşılaşmanın ardından teknik direktör Samet Aybaba oyuncularına sahip çıktı. Sol kanatta yaşadıkları sorun nedeniyle farklı bir taktikle oynadıklarını dile getiren Aybaba, “Escude’yi çizgiye çektik. Bu yüzden sahadaki yabancı sayımız 6’ya yükseldi ve Holosko’yu kenarda tutmak zorunda kaldık. Solda yaşadığımız sıkıntı nedeniyle de basit bir hatayla kalemizde golü gördük” ifadesini kullandı.

  ‘Feda senesini yaşıyoruz’

  “Kadro konusunda sorun yaşadığınızı söyleyebilir misiniz?” şeklindeki soruya net bir yanıt veren Aybaba, “Özel bir sene geçiriyoruz. Hepimiz fedakarlıklar yapıyoruz. Benim üzerime düşen, elimdeki kadrodan en iyi verimi almaktır. Beşiktaş Teknik Direktörü olduğum sürece, elimdeki kadrodan asla yakınmayacağım” ifadesini kullandı.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/02/2019 - 16:31