bu hız akıllara zarar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
bu hız akıllara zarar
resimdeki adamı tanıyamayabilirsiniz :) BBC top gear daki kıvırcık saçlı herif. Tabi rüzgardan saçları düzleşmiş :)

aTTra

Üye
Photoshop olduğu her yerden belli. :huhu:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
+1 aTTra.. :huhu:

Eller de o kadar rüzgarı nasıl alsın ki direksiyon engellemesi gerek o pozisyonda..

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by aTTra@Aug 11 2005, 12:53 AM
Photoshop olduğu her yerden belli. :huhu:
[post=128936]Quoted post[/post]​
Ben zannetmiyorum . Dek geldiyseniz bu adam yüzlerce spor araba kullanıyor programında, özel bi pistte yine bi hız denemesi yapıyo olabilir. 260-280 ile gitse zaten önü açıksa suratı bu hali alabilir belki . Tabi benim yorumum

the_patriot

Üye
photoshop olmayabilir , ben daha berbatlarını gördüm

slayer

Üye
photoshop deil
adamın araba sürüşü -benim kadar iyi olmasada- süper ;) o hıza ulaşabilir

midnight

midnight

Üye
Originally posted by _Cihan_+Aug 11 2005, 01:52 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(_Cihan_ &#064; Aug 11 2005, 01:52 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-aTTra@Aug 11 2005, 12:53 AM
Photoshop olduğu her yerden belli.  :huhu:
[post=128936]Quoted post[/post]​
Ben zannetmiyorum . Dek geldiyseniz bu adam yüzlerce spor araba kullanıyor programında, özel bi pistte yine bi hız denemesi yapıyo olabilir. 260-280 ile gitse zaten önü açıksa suratı bu hali alabilir belki . Tabi benim yorumum
[post=128975]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Doğru,o programı arada bir ben de izlerim.. ;)

hasisa

hasisa

Üye
photoshop değil videosu var bi ara siteye eklerim

MR_Sedat

Üye
kesinlikle photoshop degil bende izledim videosunu adamın resmen sekli kayıyor..

paratoner

Üye
bi tanede bende vardi böle bisey yakinda koyarim siteye

: )

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Altındaki araba kaç HP acaba ? :wacko:

paratoner

Üye
bi tanede benden

doukan1989

Üye
ehehheheeh sekil muthis olmus :D

metintekin

Üye
gerçek bu görüntü bendede buna benzer olacaktı...

iOS Developer

iOS Developer

Üye
adam cidden iyi hı<z yapıyor...

RockFord Fosgate

Üye
bendede war wıdeosu pc net vermıtı arabanın adı ariel atom beyler guçlu ve cok hafıf araba heryerı acık hatta adam pıst derecesı olarak 4.dereceyı yapıyo ferrarı porş mors hepsinın onunde&#33;&#33;&#33;

vormound

Üye
olsun abı pors u gecmesı o kadarda onemlı değil... sonucta ozel yapımgıbı bı araba porsche yede yap aynısını oda ucsun...

RockFord Fosgate

Üye
abı dedıgım araba 2.7 snde 100 8 sn de200 e cıkıyo ne posu be bugattı gelse kac yazar 500-600 kılo ve yuzlerce beygır&#33;&#33;&#33;

vormound

Üye
ıyı abı o zaman tut bunu bı drasterla kapıstır... akalım kım daha ıı kalkıs yapacak... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...