Bu Hata Neden çıkıyor Olabilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Bu Hata Neden çıkıyor Olabilir?

merhaba arkadaşlar! bende konu anlatımlı ders cd'leri var. kardeşim için lazım oldu pc ye takıp yükledim ama çalıştırınca yukardaki hatayı veriyor. daha önceki bilgisayarda windows 98 vardı ve sorunsuz çalışıyordu. acaba sorun xp den dolayı mı kaynaklanıyor? cevaplarınızı bekliyorum. şimdiden herkese teşekkürler!

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ewt muhtemelen xp,den problem cıkıo...donatılarda program uyumluluk sıhırbazı war ordan bi ayar cekıp tekrar (girince gorceksın zaten hangi sistemlerde calısacagı renk seceneklerı falan)dene olmassa hakaten uyumsuz demektır ne yazıkkı

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
program uyumluluk sihirbazı çalışmıyo

Caine

Caine

Üye
yuzde 70 xpden dolayıdır

Altun.

Altun.

Üye
ewet xp den dolayı zaten xp eski uygulamaları çalıştırmıyo

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
hepinize teşekkürler peki bu sorunu nasıl halledebilirim. sisteme ayrıca win98 mi yüklemeliyim ya da başka birşey mi? cevaplarınızı bekliyorum.

damadada

Üye
aslında çok basit biryontem sakına 98 formatında bır program çalıstırıyor olmayasın sana ufak tavsıyem guven tak xp sevıs 1 paketını onar de gerısıne karısma 1 2 saat içinde işlem tamamlanacak gereksız dosyaları sıldıgı gıbı çakısan dosyalarıda düzene sokacaktır formattan ıyıdır bence yardımcı olabıldıtsen ne ala 98 sürüm windovsun yama programını takayım deme benden soylemesı

dinccine

Üye
%99 xp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...