Bu güzelim kızdan bu beklenirmiydi + 18 Bunyesi Zayif Olanlar Bakmasin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pRime.

pRime.

Üye
Silin şu konuyu ya! Buraya çocuk giriyor birsürü, +18'i takacaklar mı sanıyorsunuz? Kapatın bir an önce!! Bu nasıl bir vahşettir!!

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
Silin şu konuyu ya! Buraya çocuk giriyor birsürü, +18'i takacaklar mı sanıyorsunuz? Kapatın bir an önce!! Bu nasıl bir vahşettir!!

Resimler linklendi 18+ koyuldu daha ne istersiniz

Kingmortall

Kingmortall

Üye
resimler felaket 3 teki kafa çok iyi :D kız köpeğin iç yapısını inceliyodur belki kız veteriner olamazmı :D

----------Eklendi @ 23:23:44 ---------- Yazıldı @ 23:21:23 ----------

kızın amacı neydi acaba:allalla: bunu bukara kolay yapabilen bi kişi insanada yapar bunu .....:hmmm

kız köpeğin iç yapısını inceliyo kız veteriner olay budur :box

By_AkA

By_AkA

Üye
şimdi ben bu kıza burda sövsem ban yermiyim acaba ya? Lan ne istedin o hayvandan ya... :ağlarım:

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
AlpReis

AlpReis

Üye
:angry::angry::angry::angry:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
benım anlamadıgım şu bunu yapmak için nedenın ne yanı afedersiniz ama sankı kıza tecavüz etmişte kızda bunu yapmiş ya allahım bu kızın sonunu düşünemiyorum ben

• Beğen
Tepkiler: backspace11
qirL1903

qirL1903

Üye
Böyle bir şey yapıp bir de üstüne resim mi cekiliyor cok yazıkk ..

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve backspace11
backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
benım anlamadıgım şu bunu yapmak için nedenın ne yanı afedersiniz ama sankı kıza tecavüz etmişte kızda bunu yapmiş ya allahım bu kızın sonunu düşünemiyorum ben

Guzel cevap :d::d: ama olay :ağlarım::ağlarım:

----------Eklendi @ 08:06:41 ---------- Yazıldı @ 08:05:46 ----------

Böyle bir şey yapıp bir de üstüne resim mi cekiliyor cok yazıkk ..

video cekip YouTuba vermedigne dua edelim boylelerinden buda beklenir

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
baska bi forumda görmüştüm kesin akıl hastası buu:off::off:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bu kıza önce ağız burun dalıp sonra timsahların arasına atıcan timsahların dişleri etlerini kollarını bacaklarını kafasını gözünü parçalarken duyduğu acı sayesinde ölürken o hayvana yaptıkları aklına gelir ordan canlı çıksa bile kopan uzuvlarının acısından ölecektir bunun gibilere haktır...

• Beğen
CoDeYs

CoDeYs

Üye
bunun katli helaldir hiçbir günahı yoktur ayrıcasevaba girilir bukadar zavallılıkta olmaz ki

backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi
bu kıza önce ağız burun dalıp sonra timsahların arasına atıcan timsahların dişleri etlerini kollarını bacaklarını kafasını gözünü parçalarken duyduğu acı sayesinde ölürken o hayvana yaptıkları aklına gelir ordan canlı çıksa bile kopan uzuvlarının acısından ölecektir bunun gibilere haktır...

timsah tam parcalamga baslicak o zaman cekip cikaracaksin ordan aci cekerek olsun :eller::eller:
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Arkadaşlar bi fikrim var Bu fikri bi rus kanalinda yarişma proqramında görüştüm olay şöyle

Bu kızın ellerin ve ayaklarını bi yatağa bağlıyorsun cok karanlık bi odaya cesetlerin olduğu odaya salıyorsun o kiza o odadaki cesetlerin yaşamadığnı inandırıyorsun kız karanlıkta cesetlerle uzanıyor 1-2 saatten sonra soguk bi ceset kıza dokunuyor Tabiki kizda cildirir BU Kızda işe yarıcağna pek emin diğilim rus proqramında insanlar inanılmaz korkuyorlardı hatta altına bile yapanlar olmuştu (yarışmanın olayı korkmamak korkunu içinde saklamaktı)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
waowww :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
timsah tam parcalamga baslicak o zaman cekip cikaracaksin ordan aci cekerek olsun :eller::eller:
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Arkadaşlar bi fikrim var Bu fikri bi rus kanalinda yarişma proqramında görüştüm olay şöyle

Bu kızın ellerin ve ayaklarını bi yatağa bağlıyorsun cok karanlık bi odaya cesetlerin olduğu odaya salıyorsun o kiza o odadaki cesetlerin yaşamadığnı inandırıyorsun kız karanlıkta cesetlerle uzanıyor 1-2 saatten sonra soguk bi ceset kıza dokunuyor Tabiki kizda cildirir BU Kızda işe yarıcağna pek emin diğilim rus proqramında insanlar inanılmaz korkuyorlardı hatta altına bile yapanlar olmuştu (yarışmanın olayı korkmamak korkunu içinde saklamaktı)
Ooo dotum programın adı ne harbi tam benlik ben izlerim bunu youtubedan link atsana

• Beğen
backspace11

backspace11

Üye
    Konu Sahibi

Ooo dotum programın adı ne harbi tam benlik ben izlerim bunu youtubedan link atsana

Programin adi yadimda digil zaten sadece 1 bolumunu izlemistim hangi kanal oldugnuda hatirlamiyorum yinede arastirir bulursam yollarim link

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
bende istiyorum bulursan gönder severim öyle programlarıı :yuru

perii84

Üye
bunun nasıl bir sebebi olabilir ya gülerek zevkle yapıyor.mantık almıyor yazık hayvana

55_BeRKaN_55

55_BeRKaN_55

Üye
:angry::angry::angry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...