Bu Görüntüye Ölüm Tehdidi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Bu Görüntüye Ölüm Tehdidi

Bu ülke ne zaman adam olur?

fcinar53

Üye
bu tip haberlerden uzak durursak iyi olur çünkü böyle olayların ardında hizbullah adı altında çok farklı şeyler çıkıyor ve çıkabilir

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Mardinde zaten hizbullahın destekçisi çok..

hidayet

hidayet

Üye
bu ülke zor adam olur birde mardinde olmuş benim memleketimde bayramda zaten oraya gidiyorum yakarım yamuk yapanı valla

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(hidayet &#064; Dec 19 2005, 11&#58;15 AM) [post=230832]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu ülke zor adam olur birde mardinde olmuş benim memleketimde bayramda zaten oraya gidiyorum yakarım yamuk yapanı valla
[/b][/quote]harbiden yaw bu yüzden avrupa birliğine giremiyoruz hidayet elini kana bulama kardeş

Haberci

Haberci

Üye
Yorumlarımızı karşılıklı tartışma ortamı yaratmayacak biçimde yazdıktan sonra, birbirinizin kalbini kırmayacak şekilde olursa müdahale etmeyi düşünmüyoruz.Forumumuzn amacı zaten bildiğimizi anlatmak bilmediğimizi öğrenmek değil mi? Şu an için zaten böyle bir durum söz konusu değildir.Teşekkürler...

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Saolasın Haberci abi.. Çıkmaz inşallah tartışma felan..

emreakcali

emreakcali

Üye
<div class='quotetop'>(hidayet &#064; Dec 19 2005, 11&#58;15 AM) [post=230832]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
burak allahlarindan bulsunlar kardesim simdi senin elinde agırdır sakat edersin mazallah sadece konus izah et ise anlat avrupa birligi felan de onlar anlar

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
ßen bu olaya sadece gülerim ne zihniyet yaa

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
+1..ChaLLenGeR

hidayet

hidayet

Üye
sırf sizin hatırınız için elimi kana bulamayacam ve avrupa birliğinden bahsedecem rahat olun

abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Dec 19 2005, 11&#58;42 AM) [post=230850]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
+1 kardeş katılıyorum sana

bu resmede katılıyorum ama gülmekten

D3N1Z

D3N1Z

Üye
ya ne dıyım resmen başka bir ülkede olmaz ya böyle şeyle bana sorsalar CAHİL kime denir kesinlikle bunlara

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tv&#39;de kızın konuşması vardı..

Çok komikti yaw.. Bizim tarzımız hiphop derken..

D3N1Z

D3N1Z

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Dec 19 2005, 07&#58;27 PM) [post=231181]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Tv&#39;de kızın konuşması vardı..

Çok komikti yaw.. Bizim tarzımız hiphop derken..
[/b][/quote]

evet bende tam mesajı attım t.v de gördüm çok güzeldi "tarzımız hip-hop olduğu için" yesinler seni bence arkdşlarının şaka sı aslında güzel bir şaka bende kendi arkdşlarıma mı yapsam

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Dec 19 2005, 11&#58;42 AM) [post=230850]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

walla bencede

fb_olgac

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yazık la kızlara

Caine

Caine

Üye
<div class='quotetop'>(NeedLeFLuff &#064; Dec 19 2005, 10&#58;35 PM) [post=231285]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yazık la kızlara
[/b][/quote]

çok entel kızlardı
ama ne olursa olsun insalar bu ülkede hala istediklerini yapamıyor ve serbestçe davranamıyolar. bakalım bu zihniyet ne zaman düzelecekkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...