Bu Görüldü Mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samet_1908

Üye
    Konu Sahibi
Bu Görüldü Mü?
arkadaslar fw15 bılmeden yuklemeyın bence benım sx2 vardı sımdı yok galıba

arkadaslar telefonumu acarken ekranı kaplıyan x ısaretı cıkıyo tel ole duruyo sorun nasıl hallolur

fw15 yukledım ama nasıl olacagını bılmıyodum sakın denemeyın bılen varsa benım derdıme dermen yardım etsın

yenıden versıyon felan atabılırmıyız nasıl atarız yardımcı olursanız sevınırım ılgınıze tsk ler

ibonline

ibonline

Üye
arkadasım tele hard format at yada hafıza kartı kullanıyorsan kartı kart readerden bicimlendir

samet_1908

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by ibonline@Sep 30 2005, 11:49 PM
arkadasım tele hard format at yada hafıza kartı kullanıyorsan kartı kart readerden bicimlendir
[post=182089]Quoted post[/post]​

ama telefonum da su anda yanlıs bır versıyon yukle formet etınca gene aynı versıyon oluyo yanı tel acınca gene x ısaretı cıkıyo ve tel ole donup duruyo

yardımcı olabılırsenız tsk ler hafıza kartı kullanmıyorum

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Mümkünse ilk mesajını küçük harfle tekrar yazar mısın?

husnu

Üye
Originally posted by samet_1908@Oct 1 2005, 12:58 AM
arkadaslar fw15 bılmeden yuklemeyın bence benım sx2 vardı sımdı yok galıba

arkadaslar telefonumu acarken ekranı kaplıyan x ısaretı cıkıyo tel ole duruyo sorun nasıl hallolur

fw15 yukledım ama nasıl olacagını bılmıyodum sakın denemeyın bılen varsa benım derdıme dermen yardım etsın

yenıden versıyon felan atabılırmıyız nasıl atarız yardımcı olursanız sevınırım ılgınıze tsk ler
[post=]Quoted post[/post]​
arkadaslm gecmiş olsun once.hard format ise yaramlyosa tel garantiliyse sarjli sekilde garantiye gotur degilse 20 ytl ye yukluyolar

dj_scorpion

Üye
walla arkadaşım tele format at diicem cok klasik olcek
abi bi de sen tele hard format atınca nasıl donup kalıyo ki
zaten ne pro varsa donduran silinir
telin kendi yazılımı donudurmazki teli
saygılarrr...

samet_1908

Üye
    Konu Sahibi
abı fw15 yazılımını yanlıs atmısım ve tel versıyon hatsı olarak telefonu actıgımda ekranı kaplayan x ısaretı cıkıyor ve ole telefon kalıyor acılıs hatası verıyor yanı

ama bana yol gozuktu galıba abı telefonum garantılı deıl ben buna telefoncularda fw15 felan yuklettırebılırmıyım yuklerler mı sımdıden tsk ler

dj_scorpion

Üye
walla kardeş teknik servis bunu yapmaz
ancak telefonculara gidip program yukleyen servislere ama yalnız bilgisi olana yaptırmayı ihmal etme
bi bak onlara buyuk olasılıkla yaparlar
saygılarrr...
tekrar gecmiş olsun

samet_1908

Üye
    Konu Sahibi
saol kardesım yaptırdım 20 mılyona versıyon attı bende anlamadım bız atamadık adam attı gercı ben ılk defa atacaktım atamadım ama neyse sımdı ogrendım

dj_scorpion

Üye
ii hayrını gor
ama bundan sonra yukleme yaparken version uyuşmasına dikkat et
saygılarrr...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
fw yuklerler o bişi dil yanlız kafama bişe takıldı hard format oluodu benım bıldıgım hatta symbian 6.0 serisinde tek hard yiyen telefon sx1...odamı kurtarmıo :huh:

samet_1908

Üye
    Konu Sahibi
valla ben nasıl atıldıgınıda bılmıyorum hıc yapmadım formlardan deıklerınız yaptık tel ole oldu bız yapamadık gene ogrenmek lazım tskler saygılar

cumcum23

Üye
beyler hard format hakkınd biraz bilgi verir misiniz ilerde lazım olur sizi bulamam yardım ederseniz sevinirim thanks

bulentdilek1

Üye
sx2 diye bişey yokk sen nerden buldun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt