Bu gizli kullanıcı ne iş arkadaşlar...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Bu gizli kullanıcı ne iş arkadaşlar...
Sitede bitane gizli kullanıcı var ... o kim acaba....ve nasıl olunuyor...heralde üyeler olamıyor...

folter

Üye
gerçekten ya bunu bende bilmiyorum sanırım bununla ilgili açıklama yok.
umarım bizi aydınlatırlar.

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Sol üst tarafta bulunan MaXiCep logosunun altında nick'iniz ve nick'inizin yanında çıkış yazar, çıkış butonuna basın böylece logout olursunuz tekrar giriş yaparken nick'inizi ve şifrenizi yazdıktan sonra, hemen sağ yanındaki seçenekler kutusundan 'görünmez olarak giriş yap'ı işaretlediğiniz zaman gizli üye olarak görükürsüz.

Gizli üye olarak siteye giriş yapanlar heralde belli olmuyor ama belki mod. ve admin istediği zaman görebilir ama tam bilmiyorum.

aTTra

Üye
Gizli üyeyi sadece Admin yetkisi olan kişi ( Negative ) görür.

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
hımm...yane bize gizli olarak görünür..madem girion açık açık gir kardeşim.alla alla.kimden saklanıon??demi ama

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Hmm anladım...eywallah...

aTTra

Üye
Yaw ne farkedecek ha gizli üye, ha normal üye? Size bir zararı var mı? Yok.. O zaman sorunda yok.. :ehe:

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
soru sorduk suçlu olduk iyi mi

kalebakir

Üye
gizli üye olunca noluyoki boyun mu uzuyo :D :D :D :D

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw bilmiyom ama benimkisi sadece bir yaklaşım

ATIYORUM;

mesela sitede birbirini tanıyoan iki kişi var ve onlardan birisi diğerinin kendisinin on line olarak gözükmesini istemiyor gizli üye bu gibi ve aklıma gelmeyen bunun dışında ki durumlarda işe yarıyor galiba

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
İlginç bir yaklaşım...bu arada imzan acayip...

aTTra

Üye
Originally posted by msw@Aug 26 2005, 11:34 PM
[post=145657]Quoted post[/post]​

Ne suçlusu? Kimsenin suçlu olduğu yok.

Yaw ne farkedecek ha gizli üye, ha normal üye? Size bir zararı var mı? Yok.. O zaman sorunda yok.. :ehe:
Bu mesajı espri amaçlı yazmıştım ama anlamadınız sanırım. Dikkat ederseniz sonunda gülücük smileyi var.

delimakina

Üye
gizli olmus böle olmus fark etmez

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by aTTra+Aug 27 2005, 01:37 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(aTTra &#064; Aug 27 2005, 01:37 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-msw@Aug 26 2005, 11:34 PM
[post=145657]Quoted post[/post]​

Ne suçlusu? Kimsenin suçlu olduğu yok.

Bu mesajı espri amaçlı yazmıştım ama anlamadınız sanırım. Dikkat ederseniz sonunda gülücük smileyi var.
[post=145757]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Ok...Durum anlaşılmıştır...Tşk

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
Gizli kullanıcı kim diye soruyorum ya meğersem ben mişim...siteye görünmez olarak girmişim...Daha yeni farkettim...yaw diyorum bu gizli kullanıcı kim...çünkü hangi topiğe girsem orada bitane gizli kullanıcı var...durumuma baktım off diyor...dedim yaw benmişim o...Neyse şimdi görünüyorum...

delimakina

Üye
ben dedim sana :)

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
walla öyle oldu

delimakina

Üye
ama düzeldi

msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
ewt düzelttim olayı...Bu arada negative arkadaşımız gelmiş...hoşgeldin aramıza..bizi bu saatte yalnız bırakmadığın için tşk

Caine

Caine

Üye
Originally posted by mavizeybek@Aug 27 2005, 12:01 AM
yaw bilmiyom ama benimkisi sadece bir yaklaşım

ATIYORUM;

mesela sitede birbirini tanıyoan iki kişi var ve onlardan birisi diğerinin kendisinin on line olarak gözükmesini istemiyor gizli üye bu gibi ve aklıma gelmeyen bunun dışında ki durumlarda işe yarıyor galiba
[post=145681]Quoted post[/post]​

ilginç bir yorum cidden :ah:
ama bende bundan başka bir işe yaradığını düşünemiyorum :DD

aman yaww bize ne ne yaparsa yapsın :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...