Bu Gidişat Beşiktaş'a Yakışmaz

 • 2 Ekim 2013
 • 197 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Slaven Biliç, MP Antalya yenilgisi sonrası oyuncularını uyardı ve moral verdi:

  G.Saray derbisinde 4. hakeme hakaret ettiği gerekçesiyle 3 maç ceza alan ve önceki gün Medical Park Antalya ile oynanan maçı tribünde izleyen Slaven Biliç, 2-0'lık yenilgi sonrası oyuncularına moral verdi. Karşılaşmayı büyük bir heyecanla takip eden ve mağlubiyet sonrası bir süre maçı izlediği yerde adeta donup kalan Hırvat çalıştırıcı, ardından futbolcularıyla bir toplantı yaptı...

  Sözlerine ''2 haftadır kaybediyoruz'' diye başlayan Biliç, ardından ilk 4 haftadaki galibiyetlere de vurgu yaparak ''Futbolun içinde bu tür iniş çıkışlar olur. Mühim olan bu kötü gidişe dur diyebilmek ve morallerimizi sağlam tutmak'' dedi.

  Oyuncularına ''Taraftarların ve camianın beklentilerini sizler benden çok daha iyi biliyorsunuz'' diyen tecrübeli teknik adam, ''Hepiniz profesyonel futbolcularsınız. Yeteneğinizle, gücünüzle kalitenizle ve kapasitenizle, bu mağlubiyetlerin üstesinden gelebileceğinizi biliyorum. Taraftar, camia, başkan, yönetim ve ben hepinize çok güveniyoruz. Sizler de bizim kadar kendinize inanır, güvenirseniz, biz bu zor günleri atlatırız'' ifadelerini kullandı.

  'HEDEFİMİZ DEĞİŞMEZ'


  Bilic, ''Hedefimiz ve çizgimiz ilk hafta neyse şu anda da aynı'' derken, ''Bu çizgiden ve hedeften uzaklaşmak Beşiktaş'a yakışmaz'' diyerek oyuncularını uyarmaktan da geri kalmadı.

  Haber Kaynağı: Vatan
   


  Yazan: scarface006

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 05:52