Bu Forumda ... Alıntı Haber Paylaşmanın Sınırları Nedir.

Sponsorlu Bağlantılar

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
Bu Forumda ... Alıntı Haber Paylaşmanın Sınırları Nedir.
Bu forumda konu paylasırken bir uye dedı alıntı yapma yasak modlar el atın dıyence sınırlendım benı banlatmak istıyor her yerde Gelmıs mesaj atııyor aıntı yapma konunun altına yazmıs modlar el atın dıyeeee canım sıkıldı sımdıde3 4 gun once oldu o gunden berı guzel haberllerı paylasamıyorummm

hikmet366

hikmet366

Üye
Birebir alıntı yapmak yasaktır eğer alıntı yapacaksan kendi yorumlarını kat düşünceni kat o zaman birşey olmaz :oke:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Bu forumda konu paylasırken bir uye dedı alıntı yapma yasak modlar el atın dıyence sınırlendım benı banlatmak istıyor her yerde Gelmıs mesaj atııyor aıntı yapma konunun altına yazmıs modlar el atın dıyeeee canım sıkıldı sımdıde3 4 gun once oldu o gunden berı guzel haberllerı paylasamıyorummm
baş ver sıkma canını alıntı yapyacazda ne yapcaz olay yerine gidip kendi haberimizimizi kendimiz mi yapcaz hadi yaptık diyelim burda ne işimiz var gider kendi haber kanalımızı kurarız aradada reklam aldık musluktan akar gibi para lar gelir alıntı yasaksa bak burda koskoca alıntıları getir butonu var bu hitman 3 oynadım hıtman 4 bir türlü bulamadım
sana kendi haber ajansımızı kuralım demiştim teklifim hala geçerli :D

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
yok tekfın ıcın saol

Üst Alt