Bu foruma neler oluyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tsoydinc

Üye
    Konu Sahibi
Bu foruma neler oluyor ?
arkadaşlar bu forumda paylaşılan içeriklerin bazılarında virüs tesbit ediyorum adminlere bu konuyu özel mesaj olarak bildirdim hiç kimseden cevap gelmedi kimse umursamadı 2 senedir bu foruma kayıtlıyım güncel olarak paylaşılanları takip ediyorum adminler lütfen üyelerimizle biraz ilgilenelim ... Üyeler de birşeyler indirirken dikkatli olsun mutlaka lisanslı bir virüs scanner da dosyalarını taratsın virüsler sürekli cihazı internete bağlıyo olan kontörlere oluyo ve kim bilir belki kişisel bilgileri çalıyodur lütfen dikkatli olalım

EĞER BU YAPTIĞIM SUÇSA KAPATIN HESABIMI :bann:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
virüs tesbit ettiğiniz konuları şikayet butonunu kullanarak şikayet edebilirsiniz.şunu da belirteyim kullandığın antivirüs dosyaları, virüs algılayabilir.ayrıca her programı adminler veya modlar deneyip virüs mü değil mi bakamaz buna hiçbir şekilde vakit yetmez.

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
antivirüs programın geliş mod da çalıştırmışsındır ayrıca ben maxicep te ki adminler kadar konularla üyelerle ilgilenen adminler görmedim ayrıca foruma şubat ayında kaydoldum 500 u askın dosya indirdim 0 virüs kaspersky 2010 anti virüs yüklü pc de sana katılmıyorum

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Bu konunun yeri burası mı? Şikayette bulunacaksanız gerekli yere yazın. Ayrıca haklı da değilsiniz bence. HEr yerde yazıyor, paylaşılan dosyaların bir çoğu üyeler tarafından yayınlanıyor ve sorumluluk da forum yetkililerinin değil. Genellikle antivirüs programalrı boş yere uyarı veriyordur. Güvenmiyorsan indirmezsin, ücretli olarak GÜVENLİ şekilde elde edersin programları vs...

Ayrıca 2 senedir üyeymişsin, yazdığın ttoplam mesaj: 5, konu:1 (o da bu zaten)

Zaten kimse senle birebir ilgilenmek zorunda değil. Kimsenin bir çıkarı yok burda. Herkes hayrına paylaşımlarda bulunuyor, yardımcı oluyor... Bu şekilde yakınmak anlamsız geldi bana!

Yani lafı uzatmaya gerek yok, gereksiz bir konu bence, direk çöpe...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt