Bu cePTen Para yollama oLayı ?


MiCoX

Üye
biLen varmı?
 

skintas

Üye
Originally posted by Negative@Feb 14 2005, 01:12 AM
Garanti bankası kredi kartın varsa ;
http://www.garanti.com.tr/anasayfa/haberle...iz_cepbank.html

bu linkten bilgi alabilirsin..

Ayrıca konu yeni bölümünde daha uygun ..
Yararlı bir bilgi ..:)
[post=11195]Quoted post[/post]​


akbankta da var.öncelikle hesabının ve cep numaranın cepbank için tanımlanmış olması gerekir.Daha sonra aralarda boşluk bırakarak parayı göndereceğin telefon nosunu, miktarı ve akkart şifreni giriyorsun.Daha sonra karşıdaki kişi telefonuna gelen referans numarası ile atm'den çekiyor....
 
cepix

cepix

Üye
nega link kırıq
 
abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
Teşekkürler
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt