bu arabalar nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
bu arabalar nasıl?
arkadaşlar 1979 model golf, bmw3.15 1981 model ve mercedes 203 1975 model nasıl arabalar.biraz param var almayı düşünüyorum bunları bulabildim artıları ve eksileri neler?alınır mı alınmaz mı?

deskator

Üye
bıraz paran varsa bu modellere hiç girme zamanla parça bulmak ve yaptırmak zorundasın ki ; bu araçların yasından sebep ne zaman bakıma iğtiyacı olacak kestiremezsin.Özellikle bmw seni zorlayabilir .Malum devir seven ama fazla devir yüzünden problem çıkartan motorlara sahipler.Mercedes için bişi demiyorum ama bence bıraz param var otomobil alim denilipde alınacak modeller değil ...
Tabi para dert değil zamanda bol dersen istediğini al :)

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
işte para sıkıntım var sence 5000ytl ye ne alınır bunlardan başka veya 106 kaça alınır?

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
lütfen yardım edin :help:

keano

Üye
kardes bmw ve merc ile benzin parasi acaip kacar..bence bi golf gti bulabilirsen eski model cok eglenceli bi araba sahibi olursun...yedek parca'da hurdacialrda bulabilirsin gibime geliyo..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by serseri32@Jul 3 2005, 06:26 PM
arkadaşlar 1979 model golf, bmw3.15 1981 model ve mercedes 203 1975 model nasıl arabalar.biraz param var almayı düşünüyorum bunları bulabildim artıları ve eksileri neler?alınır mı alınmaz mı?
[post=102433]Quoted post[/post]​

bence bmw al derim

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by keano@Jul 4 2005, 12:02 AM
kardes bmw ve merc ile benzin parasi acaip kacar..bence bi golf gti bulabilirsen eski model cok eglenceli bi araba sahibi olursun...yedek parca'da hurdacialrda bulabilirsin gibime geliyo..
[post=102725]Quoted post[/post]​

kaça alınır peki golf?

keano

Üye
hehehe...ustam ne bileyim, gazete ilanlarina milyet oto'ya falan bak iste... ama oyle ha$irt pahali olacagini sanmiyorum. yaa hiz performans seviyomusun bilmiyorum'da. eski orta boy kasa bi araba alabilirsin, veya daha yeni ufak arabalardan bakabilirsin clio eski fiesta falan. kullanicagin amaca gore al arabayi. ama golf gti'ler gayet hos arabalar (motor olarakda)

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
hız sewiyorum ve alacağım araba sağlam olmalı öyle hergün tamire götürmeyeyim, parçası kolay bulunsun istiyom şahinler gibi olmasın.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bu alacagin 3 arabadada muhtemelen sanayiden cıkamayacaksin :( ama yok ila bunlar diyosan parcasi en ucuz olan ve bulunable olan golftur ;;)

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
sırf bunlar demiyorum benim bulabildiğim bunlar sizin tavsiye edeceğiniz varsa şöyle performanslı, sorunsuz ve fiyatı çok uygun neler olabilir.gerçi biraz fazla param olsa 106gtı alırım ama yok işte.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by serseri32@Jul 4 2005, 09:22 PM
sırf bunlar demiyorum benim bulabildiğim bunlar sizin tavsiye edeceğiniz varsa şöyle performanslı, sorunsuz ve fiyatı çok uygun neler olabilir.gerçi biraz fazla param olsa 106gtı alırım ama yok işte.
[post=103331]Quoted post[/post]​

bu topicteki arabalar yaklasik 4-4,5 milyar civari falan degilmi? o zaman 1-1,5 milyar daha ekleyebilirsen sole 6 milyara fln renault manager bulabilirsin 4 sene kullandik biliyorum kalkisi biras agirdir ama hizini bi aldimi kolay tutulmaz ;;) konforludur ( yayla gibi derler ya ondan :) )motoru flashla ayni oldugu icin flash parcasi takilabilir bu yuzden motorun parca fiyatindan cektirmez ama kaporta cok pahalidir yani bi yan citasini 75 milyona almistik hatirliyorum :ah:

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
ewet 4-5 milyar civarı arabalar.sorunsuz olsun, hızlı olsun yeter bana.işte arıyorum ne gibi arabalar olur, alabilirim diye.

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
peki siz ne önerirsiniz?hangi arabayı alayım şöyle 5-6milyar civarında.

doukan1989

Üye
manager +1. Hakkaten fiyatindan bekleyemeyecein kadar konforlu bi arabadir duz yolda ii de gider basinca

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
peki 106xs ler nasıl 1999model?106gti den başkası alınmaz çok sorun çıkarır diyorlar.peugeout lar sağlam arabalar mı?eski modelleri alınırmı peki?yaw acil araba alıcam ama kararsızım yardım edin bana alıcam araba sorun çıkarsın istemiyorum eh biraz maddi durumlarda kısıtlı.

ibrahimcay1

Üye
arkadasım serseri bence bmw var ii kacıyo en azından seni tatmin eder...

serseri32

serseri32

Üye
    Konu Sahibi
iyi kaçmasının yanında sorun çıkarmayacak.bana 3.15 leri 3.16 ları sordum 1982 model yaramaz alma dediler.

Üst Alt