bu apk türkçe yapacak var mı

Sponsorlu Bağlantılar

ararat35

ararat35

Üye
    Konu Sahibi
bu apk türkçe yapacak var mı
ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKI APK TÜRKÇE YAPACAK BİR DELİKANLI LAZIM BANA

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Programı kurdum ama birşey anlayamadım, ne yapmakta bu uygulama?

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Maxicep Çeviri Ekibine katılım olmadığına göre buna da çeviri yapacak birini sanmıyorum burada.
Belki uygulamaları otomatik türkçeye çeviren bir apk vardır.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Uygulamayı kavrayamadığımdan bir müddet kurcalayacağım, o zamana kadar eğer konuyu görüp çeviren olmazsa çok da sürmeden paylaşım yapabilirim. O yüzden belli bir tarih zaman veremiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve TheNightMare.
ararat35

ararat35

Üye
    Konu Sahibi
dostun baksana kimse cevap vermiyor uygulama basit çok secenek yok tahmini 10 da almaz çevirmek
Uygulamayı kavrayamadığımdan bir müddet kurcalayacağım, o zamana kadar eğer konuyu görüp çeviren olmazsa çok da sürmeden paylaşım yapabilirim. O yüzden belli bir tarih zaman veremiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Uygulamadaki dil dosyası çok dağınık. Resources.arsc dosyasında var, xml dosyaları ve hatta çoğu metin classes.dex dosyasındadır. Uygulamanın tüm fonksiyonlarını tek tek kullanarak karşıma çıkan kelimeleri bu yazdıklarımda arayarak ancak çevirisi yapılabilir ki buda işi zorlaştırıyor malesef.

Yine de çevirisini yapmayacam demiyorum. Akşam gözden geçirip mesajı buraya yazarım. Ama ne kadar çeviri olur net bişey diyemem.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş
ararat35

ararat35

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamadaki dil dosyası çok dağınık. Resources.arsc dosyasında var, xml dosyaları ve hatta çoğu metin classes.dex dosyasındadır. Uygulamanın tüm fonksiyonlarını tek tek kullanarak karşıma çıkan kelimeleri bu yazdıklarımda arayarak ancak çevirisi yapılabilir ki buda işi zorlaştırıyor malesef.

Yine de çevirisini yapmayacam demiyorum. Akşam gözden geçirip mesajı buraya yazarım. Ama ne kadar çeviri olur net bişey diyemem.
bekliyorum kardes senden haber inşallah olur

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve Silinen Üye 2553318