'bruma'nın Sorunu Düzenli Oynamamak'


Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi


Yapılan yorumlarda, genç yıldızın ligde fazla forma şansı bulamadığı belirtilerek, “Bu nedenle form tutamıyor. Sadece Şampiyonlar Ligi gibi zorlu bir arenada sahaya çıkıyor. Onun gibi genç bir oyuncunun böyle bir durumda zorlanması normal” ifadelerine yer verildi. Haberlerde ayrıca, Bruma’nın her şeye rağmen Galatasaray’da olmaktan mutluluk duyduğu da belirtilerek, “İstanbul’da hayatından çok memnun” denildi.
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt