Böylesi yeşil sahalarda görülmedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Böylesi yeşil sahalarda görülmedi
Önceki gün Newcastle-Aston Villa maçında, St. James Park tribünlerindeki 50 bin seyirci sahalarda ender görülen bir olaya şahit oldu.

Newcastle'lı Lee Bowyer ve Kieron Dyer, takım arkadaşları ve rakip oyuncuların bakışları arasında kavga etti. Bu kavga iki oyuncunun da kırmızı kart görmesine neden olurken zaten 10 kişi oynayan Newcastle maçı sekiz kişi tamamladı.

İki oyuncu, maç sonrası menajer Graeme Souness'la birlikte düzenledikleri basın toplantısında yönetimden ve taraftarlardan özür diledi.

İlk kez böyle bir şey yaşadığını vurgulayan Souness, olayda Lee Bowyer'ı suçlu bulurken, "Dyer, yumrukları karşılayan taraftı" yorumunda bulundu.

Şimdi iki oyuncunun da ağır şekilde ceza alması gündemde. Profesyonel Futbolcular Birliği Başkanı Gordon Taylor, Dyer ve Bowyer'ın kulüpten kovulmalarının ihtimal dahilinde olduğunu açıkladı.
----------------------------------------------------------------------------------------
Rakip futbolcuların boıyle yumruklasıtıgını gordum ve duydum ama boyle olayı ilk kez duyuyorum.Ayrıca bu futbolculara :eksi: :eksi: :eksi:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Zamanında bjk kalecisi kendi oyuncusuna vurduğu için kırmızı kart görmüştü...

Doğru karar bence...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
FB_Denizli TR kupası macındada (O macı FB kaybetmisti talihsizlikle) Denizkli kalecesi kendi futbolcusuna laf ettiği için(Sebep buydu herhalde)kırmızı kart gormustu..

Layblood

Üye
Bence saçma :D
Sonuçta rakibe!! yapılan bi hamle deil bu :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Önemli olan rakibe veya takımındaki arkadaşına olması değildir... Önemli olan hareketin yapılıp yapılmadığıdır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...