Faturalı Böyle Fatura Mı Olur?

Sponsorlu Bağlantılar

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Böyle Fatura Mı Olur?
Avea faturalı hatta geçtim 300DK her yöne 3000DK avea içi 3000SMS her yöne 1 gb internet.
Müşteri Hizmetlerini arayarak geçtim daha doğrusu Onlar beni aradı geçtim tarifeye daha ilk günden internete girdim diye 123 lira fatura gözüküyo nasıl olur bu ya Oysaki musteri hizmetlerindeki bayan kullanabilirsiniz demişti? Arasam şikayet etsem bi yararı olur mu yoksa ödemek zorunda mıyım bu kadar parayi Öğrenciyim tarife uygun diye geçtim Buna böyle iş mi olur

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
En kısa zamanda müşteri hizmetlerini ara daha başta böyleyse ay sonu fena canın yanabilir. Ayrıca haddim değil karışmak ama öğrenci adamın faturalı hatta ne işi var anlamam.

epson81

epson81

Üye
avea yaramaz arkadaş hep tuzak

• Beğen
Tepkiler: andezitt
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar telaşa gerek müşteri hizmetlerini ara tarife kontrol yaptır indirim yapılmadan fatura böyle gözükebilir indirim yapılır sen merak etme müşteri hizmetlerini ara yardımcı oluyorlar

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
En kısa zamanda müşteri hizmetlerini ara daha başta böyleyse ay sonu fena canın yanabilir. Ayrıca haddim değil karışmak ama öğrenci adamın faturalı hatta ne işi var anlamam.
Bakma artık uydum evdekilerin ağzına yaptık bi hata :/
Arkadaşlar telaşa gerek müşteri hizmetlerini ara tarife kontrol yaptır indirim yapılmadan fatura böyle gözükebilir indirim yapılır sen merak etme müşteri hizmetlerini ara yardımcı oluyorlar
İnşallah yaparlar yoksa böyle olucaksa kapatmayı düşünüyorum :/

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Yaparlar

• Beğen
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
bende avea hy500dk hy5000 sms ve 1 gb net paketini kullanıyorum normalde 25 tl şu vergi zımpırtısıyla 26,50 geliyor iki aydır. bence sen hemen ara aveayı.

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
ara bak yoksa başka hatta geçerim de yaparlar.arkadaş sırf öyle dedi diye ona yüklediği her tl bin iki katını veriyorlar.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Avea faturalı hatta geçtim 300DK her yöne 3000DK avea içi 3000SMS her yöne 1 gb internet.
Müşteri Hizmetlerini arayarak geçtim daha doğrusu Onlar beni aradı geçtim tarifeye daha ilk günden internete girdim diye 123 lira fatura gözüküyo nasıl olur bu ya Oysaki musteri hizmetlerindeki bayan kullanabilirsiniz demişti? Arasam şikayet etsem bi yararı olur mu yoksa ödemek zorunda mıyım bu kadar parayi Öğrenciyim tarife uygun diye geçtim Buna böyle iş mi olur

Faturalıya geçiş tarifesi kullanıyorsun sanırım bende onu kullanıyorum. Ancak bende öyle bir sorun olmadı. Sen internet paketi tanımlanmadan kullanım yapmışsın heralde.

andezitt

andezitt

Üye
    Konu Sahibi
Faturalıya geçiş tarifesi kullanıyorsun sanırım bende onu kullanıyorum. Ancak bende öyle bir sorun olmadı. Sen internet paketi tanımlanmadan kullanım yapmışsın heralde.
Evet internet paketi olmadan kullandım banada internet paketi hattıniza tanımlanicak diye mesaj gelcek ondan sonra girin diye uyarı yapmadılar. Dakika vs yüklendi hemen internet 1 gün sonra yüklendi olur mu öyle is ya benim suçum var mı?

Üst Alt