Tavsiye Böyle Bir Hafıza Kartı Problemi Yaşadınız Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Böyle Bir Hafıza Kartı Problemi Yaşadınız Mı?
Sayın üyeler merhaba ,
Telefonu aldığımızda üstünde gelen 2 gb 'lık microsd hafıza kartı 6-7 ay önce saçmalamaya başladı . Yaklaşık 700 küsür fotoğraf attım 80 şarkı vardı içinde . Geçenlerde silmek istedim fotoğrafları sildiğim halde halen varmış gösteriyor birkaç fotoğrafı fakat 0 kb boyut diyor yani ismi var kendi yok fotonun. Diğer bir sorun şarkılarda bir şarkı tamamen kaybolmuş diğer bir şarkıyı başka bir şarkıyla birleştirmiş. Bildiğiniz iyi bir program varsa söyleyin lütfen yenisi al demeyin çünkü bütçe yok (öğrenci adamız sonuçta) ve daha bu hafıza kartı iş görür gibime geliyor . Son olarak Hafıza Kartı 5 senelik :hehe::sirit:

• Beğen
  • Üzüldüm
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı, XXXturi01, Silinen Üye 2619136 ve 1 kişi daha

PALA.

PALA.

Üye
Buna benzer bir sorun görmüştüm.Eskiden 2 gb hafızası bulunan minton marka ıpot vardı.
Bilgisayardan mp3 Dönüştürerek direk hafıza kartına atıyordum. Sonra baktım bir şarkıdan diğerine atlıyor, şarkıların büyük çoğunluğu bu haldeydi.
Sorunun kaynağına gelelim. Dönüştürücü program HDD hızında işlem yapıyormuş gibi çalışıyor yani 80 mb/sn hızla okuyup Ipot hafızasına 2mb/sn hızında yazıyordu, program dar boğaza girdiğinden şarkıları birbirine yapıştırmıştı(sebep).
Bu sorundan sonra hafıza kartını biçimlendirdim, şarkıları tamamen bilgisayar üzerinde dönüştürdükten sonra tek seferde ıpota yükledim bir dahada böyle bir sorunla karşılaşmadım (8 yıldır)
0 kb fotograf albüm kapağı oluşturmuş olmayasın, biçimlendir bilgisayarda birşey kalmaz

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve MAERKEK
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
5 senelik kart iyi dayanmış :) Bilgisayara takıp biçimlendirme yapmayı deneyin

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Teşekkürler biçimlendirmeyi deneyeceğim

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
anlattığınız sorun bad sector'e benziyor ama micro sd'de olur mu bilmiyorum bence dosyalarınızın bir yedeğini alın

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
“Biçimlendirmeyle Çözülebilir.”

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Kart çöp oldu konu kilitlenebilir

• Üzüldüm
Tepkiler: gonyalı ve XXXturi01