Boykota destek lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bu işte Yandex'in parmağı olmasın :hmmm

:ehe şaka şaka...

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Kapitalist sistem ne kötü değil mi :(

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Bir süre Yandex + Dailymotion kullanacağım bakalım :hmmm

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Tamam teşekkür ederim :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Yandex güzelmiş yahu :D Google gibi suratı asık değil içi çok güzel bir sürü şey var :) Varya bu zaman kadar Google gibi basit ötesi bir arama motorunu nasıl kullandım bilmiyorum. Gerçi henüz yandex'in arama performansını görmedim birşey aramadım çünkü. Ama her firefox'u açtığımda suratı asık Google yerine içi dolu Yandex ile karşılaşıyorum hoşuma gidiyor :)

- - - Eklendi - - -

DailyMotion'da Türkçe imiş çok güzel :naughty:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Yandex güzelmiş yahu :D Google gibi suratı asık değil içi çok güzel bir sürü şey var :) Varya bu zaman kadar Google gibi basit ötesi bir arama motorunu nasıl kullandım bilmiyorum. Gerçi henüz yandex'in arama performansını görmedim birşey aramadım çünkü. Ama her firefox'u açtığımda suratı asık Google yerine içi dolu Yandex ile karşılaşıyorum hoşuma gidiyor :)

- - - Eklendi - - -

DailyMotion'da Türkçe imiş çok güzel :naughty:

bak gördün mü bu senin için daha hayırlıymış :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
freeze_king

freeze_king

Üye
Arkadaşlar zaten youtube ve google bırakıp geçin yandexe bakın keyfinize...zaten yapılanların hepsi müslümanları sindirme politikası sonucu yapılıyor ne yazık ki ülkemizde bunları anlayıp uygulayan kişi miktarı çok az herkes onu bir tek sen yapıyorsun onlar sen almayınca batıcak mı diyor...evet batmayacak ama ben kendi üzerime düşeni yapıyorum peki siz böyle giderse bizim de sonumuz iyi değil...

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar zaten youtube ve google bırakıp geçin yandexe bakın keyfinize...zaten yapılanların hepsi müslümanları sindirme politikası sonucu yapılıyor ne yazık ki ülkemizde bunları anlayıp uygulayan kişi miktarı çok az herkes onu bir tek sen yapıyorsun onlar sen almayınca batıcak mı diyor...evet batmayacak ama ben kendi üzerime düşeni yapıyorum peki siz böyle giderse bizim de sonumuz iyi değil...

aynen kardeşim sonuna kadar haklısın.zaten herkes üzerine düşeni yaparsa pek sorun kalacağını sanmıyorum

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Ben zaten Yandex kullanıyorum :)

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ben bu boykotu MAXICEP YÖNETİMİNDEN beklerdim.

paradox07

paradox07

Üye
    Konu Sahibi
Yönetimi o kadar iyi tanımıyorum,o yüzden bi fikrim yok :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt