Boykota destek lütfen

 • 23 Eylül 2012
 • 1184 Okunma
 • 32 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Google ve youtube peygamberimize hakaret iftira ve namussuzluk içeren filmin gösteriminin durdurulmasını reddetmiştir.Tüm dünya müslümanları 3 gün girmeyerek bu siteleri boykota karar vermiştir.bütün peygamberlik hayatı boyunca ümmetim diye ağlayan ümmeti için sevinen üzülen ümmeti için gecelerce gözyaşı döken mübarek efendimize en azından bunu çok görmeyelim ahirette efendimizin yüzüne bakabilmek için lütfen hem uyalım hem duyuralim.google a alternatif olarak yahoo veya yandex i,youtube a alternatif olarak da dailymotion u kullanabilirsiniz boykot süresi boyunca.
   


  Yazan: paradox07
 2. Arkadaşlar destek olursunuz inşallah?lütfen biz de tepkimizi ortaya koyalım,tarafımızı belli edelim,olmaz mı?

  Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi
   
 3. :hmmm googlesız 3 gün zor ama kat kat değer. değmeli!
   
 4. Google boykot etmek android kullanmamak demek
   
 5. yahoo :pro:

  - - - Eklendi - - -

  bide mozilla..
   
 6. :oha:
   
 7. yandax kullansak nasıl olur
   
 8. Mesajın sonunu okusanız görürdünüz arkadaşlar :) google yerine YAHOO VEYA YANDEX,youtube yerine de DAILYMOTION u kullanabilirsiniz.anlayışınız için teşekkürler :)
   
 9. Taamam kardesim sonuna kadar destekteyiz fakat telefonumuz androidse androidin yapimcis i goolge
   
 10. Telefonu kullanmayın demiyorum da googlenin destek aldığı yerlerden kısabildiğimiz kadar kısmalıyız.örneğin bir marketten alışveriş yapmak gibi.hep o marketten değil de başka marketten alışveriş yapalım olmaz mı?
   
 11. Olur tabi ben yandex kullancm :)
   
 12. Cbende destek olcam elimden geldigi kadar
   
 13. ben zaten yandex kullanıyorum ve youtube un bi yamuğu var bana karsı o yüzdn metacafa dailymontein kullanıyru
   
 14. Destek olan herkese teşekkür ediyorum :sarıl:
   
 15. Boykotu destekliyorum...

  Bizi öldürmeye gelen bizde hayat bulur. Onların hakareti islâmı ve onun peygamberini lekeleyemez bilakis daha da güçlendirir. Unutulmamalıdır ki meyveli ağaç taşlanır.


  Güneş balçıkla sıvanmaz.​
   
 16. Kaynak ne kadar doğru ? Facebookta da iyice yayıldı bu haber. Peki ya bu durumu kullanarak Google ve Youtube'a düzenlenmiş haksız bi boykotsa ? Şahsen ben böyle şeylere pek itimat etmiyorum. Keşke güvenilir bi kaynak belirtilse de bizde ona göre hareket etsek :hmmm
   
 17. kaynak belirtilmese de şu 3 gün bari girmeyin o sitelere.sen tarafını belli et,gerisi boş zaten.3 gün o sitelere değil de alternatif sitelere girmekle bence hiçbir şey kaybetmezsin.


  - - - Eklendi - - -

  Ayrıca google ve youtubeun resmi olarak açıklayacağını sanmıyorum.çünkü resmi olarak açıklarsa rankını düşürür
   
 18. Evet ben birşey kaybetmem. Zaten kullanmıyorum. Takıldığım bikaç yer var oralara da kayıtlı yer imlerinden ulaşıyorum. Hem koca google biz girmiyoruz diye üzülecek değil ya ? Belki de çok üzülür intihar eder ? Şaka şaka. Kardeşim sen güzel bir iş yapıyorsun ama bişey elde edilemez bu yolla. Bize dua etmek düşer. Yanlış olduğumu düşünmüyorum, sence yanlış mıyım ?
   
 19. Iki gündür yandex kullanıyorum sonsuz destek . . .
   
 20. yanlış değilsin ama elinden ne geliyorsa yapmalısın.ateşe su götüren karınca misali tarafını belli etmelisin.şu noktada bi hatırlatma yapayım,daha doğrusu şu düşüncen yanlış:sen,ben girmezsek ne kaybedecekler?bu yanlış bir düşünce.ben sen derken türkiye bile 70 küsur milyon insandan oluşuyor.kaç milyonu oy kullanıyor bilmiyorum ama herkes senin mantığınla düşünmüş olsaydı seçim yapılamazdı.sonuçta senin veya benim oyum neyi değiştirecek ki?bu yanlış bi düşünce.inşallah anlatabilmişimdir derdimi.


  - - - Eklendi - - -

  Aykut teşekkür ederim :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 20:18