Boşuna gelme sana ihtiyacımız yok

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ALPARS™

ALPARS™

Üye
Boşuna gelme sana ihtiyacımız yok
Arkadaşları çalışırken Dortmund?ta tatilini sürdüren sambacı ?Kampa geliyorum? diye haber gönderdi. G.Saray Yönetimi?nin takımın ahengi bozulmasın diye verdiği cevap net oldu: ?Sana ihtiyacımız yok.?

Hürriyet'in haberine göre, BÜYÜK umutlarla geldiği Galatasaray?da sahadaki performansından çok saha dışındaki problemleriyle gündeme gelen Cassio Lincoln?ün yoluna sarı kırmızılı yönetim taş koydu. Cimbom, yeni sezon hazırlıklarını Bochum?da sürdürürken, Dortmund?ta bulunan ve hala tatiline devam eden sambacı yönetime ?Kampa geliyorum? mesajı gönderdi ama beklemediği bir cevap aldı.

Takım arkadaşlarının 20 km. uzağında bulunan Lincoln, kampa katılmak için teşebbüste bulunup yönetime ?Hocamla konuşup çalışmalara başlamak istiyorum? diye haber yolladı. Ancak kamptaki huzurun kaçmaması için işi sıkı tutan Futbol Komitesi'nin, Brezilyalı oyuncuya yanıtı net oldu: ?Boşuna buralara gelme. Rijkaard?ın ve bizim ileriye dönük hesaplarımızda sana yerimiz ve ihtiyacımız yok.?

Yapacaklarım bitmedi
Takım arkadaşları yeni sezon için erken topbaşı yaparken, 13 gündür kampa katılmayan ve yönetimin FIFA?ya şikayet edip sözleşmesini fesh etmeye hazırlandığı Lincoln için başkan Adnan Polat da ?Bizim için bitti. Bundan sonra Galatasaray formasıyla idmana bile çıkamaz? demişti.

Ülkesinden dönen ve Almanya'da keyif çatan Lincoln, menajeri Roger Wietmann aracılığıyla yöneticilere haber göndererek, Galatasaray'da yapacaklarım var. Ben kafamdan Türkiye?yi silip atmadım. Rijkaard ile görüşmek ve hemen çalışmalara başlamak istiyorum? dedi.

Hamburg peşinde
Yöneticilerden çekindiği için menajerini kullanan Lincoln?e ise veto gecikmedi. Polat?ın ardından diğer yöneticiler de Wietmann'a FIFA'ya başvurma adına Lincoln?e kulüp bulması için tanıdıkları süreyi bildirdiler. Menajer Wietmann ise bu gelişmelerin ardından oyuncusuna kulüp bulmak için Almanya?da dört dönmeye başladı. Daha önce Lincoln?e 1.5 milyon Euro'luk bonservis bedeli teklifinde bulunan Labbadia?nın çalıştırdığı Hamburg, sambacı için Wietmann ile bugün bir görüşme yapacak.

kaynak:Sporda bugün

arslansem

arslansem

Üye
Ya sabır ya Allah.Hala daha yapacaklarım bitmedi diyor yaa.Şu an içimden geçenleri yazmak istemiyorum :@:@:@

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Lincoln Almanyada Alman disiplininden çıkamıyordu rahat yeri buldu gidermi hiç.:agla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt