BOMBAAA.s60v3 Miami Nights 2 : Şehir Senin Türkçe + Özel Tanıtım (By_Sivaslı)

Sponsorlu Bağlantılar

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
BOMBAAA.s60v3 Miami Nights 2 : Şehir Senin Türkçe + Özel Tanıtım (By_Sivaslı)
Uzun zamandır paylaşım yapmıyordum ama dönüşüm çok fena olacak:::İlk Oyun Miami Nights 2 TürkçeTanıtım:::İlki çok sevilen oyunu bir çogunuz oynadınız ama türkçesinin tadı bir başka oluyor ..Oyunun Özellikler:6 Farklı HikayeYeni Miami mekanlarıbirçok oyun kişisiSymbian 9.x in nimetleri (oyunun uzun olması vs.)Veeee BY_SİVASLI farkı ile türkiyedeki forumlarda ilk olarak %100 TÜRKÇE olmasıBol Bol Teşekkür Ve yorum bekliyorumKISACA OYUNUN HİKAYESİ:::mİAMİ GECE HAYATINI BİR ŞÖHRET VEYA DEDEKTİF GİBİ YAŞA FLÖRT ETMEK İÇİN PARTİLERE VEYA GÜNEY PLAJINA GİT ---MİAMİ NİGHTS GECE HAYATINI SEVENLERE----Oyun www.symbianjava.tr.gg adresinden alınmıştır...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Predalien2, mlbbgamer, furyzer0 ve 15 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
TEŞEKKÜR ET butonuna basmayı ve YORUM YAPMAYI unutmayalım

SagopaKajmer97

Üye
Teşekkürler kardeş.Eline sağlık.

kursat211

Üye
emeğine sağlık

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
http://www.symbianjava.tr.gg de bulabileceğiniz türkçe oyunlar:*High School Hook Ups Türkçe -Splinter Cell Conviction Türkçe - CSI Miami Bölüm 2 Türkçe - *Gangstar Miami Vindication Türkçe - Ea Mobile Cluedo Türkçe - *Miami Nights 2 Türkçe - Paris Nights Türkçe - Date or Ditch Türkçe - Monopoly Türkçe - Command & Conquer Red Alert Türkçe - * işareti bulunanlar maxi forumda bulunmaktadır...

Hades92

Hades92

Üye
Tesekkürler eline saglık dostum

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Splinter Cell Conviction Türkçe Ve Daha Birçok Türkçe Oyun Için yi ziyaret ediniz...
Bazı Türkçe Oyunlar
CSI MIAMI BÖLÜM 2
MONOPOLY
PARIS NIGHTS

abdulmeliq

abdulmeliq

Üye
:tşk:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:tşk:

kasorex

Üye
n73 de yüklerken yetkilendirme hatası verdi

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
n73 de yüklerken yetkilendirme hatası verdi
Kardeş dosyayı tekrar indir ve yüklemeyi dene yada www.symbianjava.tr.gg den indirip yüklemeyi dene oyunun sorunsuz çalışması lazım sonucu buraya yaz

Hades92

Hades92

Üye
Kardes ben cepten girdigim icin sitendeki oyunları indiremiyorum direkt link verebilirmisin

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
yakın zamanda o işi kesinlikle halledecegim bu arada oyunları beğendin mi yorum alayım

Sessiz.Gemi

Sessiz.Gemi

Üye
Güzel yapmışsın Sivaslı. Ama bu emeğini uploaded,rapidshare,hotfile,fileserve kullanarak çöpe atma, plunder,divshare,ziddu,mediafire kullanman herkes için iyi olur. divshare,ziddu ve mediafire dosya hiç indirilmese bile silmez. Ama diğer saydıklarım bir süre sonra silerler.

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
Güzel yapmışsın Sivaslı. Ama bu emeğini uploaded,rapidshare,hotfile,fileserve kullanarak çöpe atma, plunder,divshare,ziddu,mediafire kullanman herkes için iyi olur. divshare,ziddu ve mediafire dosya hiç indirilmese bile silmez. Ama diğer saydıklarım bir süre sonra silerler.
Hmm sağol kardeş bilgilendirme için zaten hepsini yakında başka bir adrese taşıyacağım linkleri kontrol ediyorum ve büyük olasılık yakında ftp link vereceğim böylece cepten de indirilebilecek yada ziddu ya taşıyacağım zaten yarın 5 oyun daha upload ettikten sonra biraz daha düzenleme yapacağım bu defa sizlere cranium .spore 1. Ve nfs pro street i verecegim yarın saat 10 gibi o oyunlarıda upload ederim yorum için teşekkürler...bu arada istediğiniz bir oyun olursa bakabilirim dersler başlamadan söylerseniz iyi olur dersler başlayınca fazla ilgilenemeyebilirim...

Hades92

Hades92

Üye
Oyunlar güzel ellerine saglık türkcelestirmeyi cok iyi yapmıssın bende bi upload sitesi verim bu siteye upload edersen hem cepten hemde pc den kolaylıkla ındırılebilir

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
peki dosyalar siliniyormu

----------Eklendi @ 09:45:25 ---------- Yazıldı @ 09:45:08 ----------

ne kadar sürede siliniyor

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
Benim n73 te de 'yetkilendirme başarısız' uyarısı verdi, tekrar indirip bir daha deneyeceğim

by_sivaslı

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bazı arkadaşlar oyunda sorun var diyor ama ben indirdim oyun yükleniyor ve oynanıyor telefonum n82 belki modelden kaynaklanıyorduer bu arada gangstar ve diger oyunlardada aynı hatayı aldınızmı yoksa sadece bu oyundamı var hata lütfen cevap atınki bende düzenleyeyim

Üst Alt