bol gollü maç Premier lig

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Кüçüк قيامت
insanın sadece kendisinin ölmesidir
Вüyük قيامت biliyosun zati
en şerefli bilgi herşeyi bilmemenın mümkün olduğunu bilmektir. Gavur Atasözü Aslında Ama Neyse Yazım Dedim

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
filozof mu demiş ki
felsefii bişiden alınmış gibi duruyor
Mesaj birleştirildi:

İngilizler Taaa yıllar önce sterlin 10₺ üzerine çıkınca Ülkemize gelmişlerdi. 20₺ nin üzerine çıkınca niye gelmediler

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
filozof mu demiş ki
Mesaj birleştirildi:

İngilizler Taaa yıllar önce sterlin 10₺ üzerine çıkınca Ülkemize gelmişlerdi. 20₺ nin üzerine çıkınca niye gelmediler
filozof mu demiş ki
Mesaj birleştirildi:

Çünkü O Zaman Uygulamalı Sömürdüler. Şimdi UZaktan Sömürecekler

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
30 u geçti yine gelmediler
Araplar da olmasa b.. yemiştik
öyle deme iyi para bırakıyorlar ülkeye. gelsinler elin rusu bilmem nesi antalyaya gidip yiyip içip şey yapıyor müslüman neden gelmesin?
orada tabi akşam boyu içki çıplaklık her türlü bo ku yiyenler anlamıyor. araplar o bölgeyi sevmezler o bölgeye ben ailem ile gitmem kaldıkı onlar gitsin. o yüzden karadeniz onlara daha çok uyuyor. uzungölde bir çok otel var geceliği 2 3 bin den fazla olanlar bile var. buna rağmen para basıyorlar adım atılacak yer yok. o yüzden gayet normal yani gelip para bıraksınlar turist sonuçta. araplardan rahatsız olan ruslardan diğer gavurlardanda rahatsız olmalı. olmuyorsa neyse ....

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt