blutouth ta sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

izzet

Üye
    Konu Sahibi
blutouth ta sorun
Beyler ben MSI marka bir blutouth aldım ve pc suite 6.5 i kurdum. Bende windows sp2 kurulu ve yararlı dökümanlardan yapılması gerekenide yaptım daha sonra kurdum blutouth u ve pc suite açtım bağlantıyı seçtim blutouth ddm ve karşıma iiki tane seçenek çıktı biri blutouth(microsoft) yazıo diğerinde blutouth (msi blue soleil yazıo ikisinide denedim ama ikiside bağllantı tipi kullanılamaz gereken tüm sürücü ve donanımların yüklü olduğundan emin oun yazıo :off: ne yapmalıyım

wapcimor

Üye
hocam benimkide MSI 100mt.bluesoleil in sitesinden son sürümü indir oluyo.

izzet

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim sağol ;;)

C@N

C@N

Üye
tuh be kkeske ben de msı alsaydım ben de tecom aldım sp2 yuklu olmuyo yazılanları da yapmam ragmen

izzet

Üye
    Konu Sahibi
walla bende epox vardı msi den önce ben ondan daha memnundum bu 100 metrelik diğeri 20 mi 30 mu nedi ama diğeri daha raha kullanılıodu

wapcimor

Üye
MSI mükemmel.cok memnunum! ;)

izzet

Üye
    Konu Sahibi
Ben çok yeni aldım daha alışamadım belkide msi ye yani bende msi kötü demiyom ama epox ta süperdi

wapcimor

Üye
Originally posted by izzet@Sep 9 2005, 07:25 PM
Ben çok yeni aldım daha alışamadım belkide msi ye yani bende msi kötü demiyom ama epox ta süperdi
[post=160779]Quoted post[/post]​

MSI epox kadar olmasa da iyi.epox daha iyi tabi.mesela epox da bi dosyaya sag tıklayıp gönder bt diyince hemen gönderiyo.MSI da öyle değil.

izzet

Üye
    Konu Sahibi
ewet haklısın ve o çok kötü bir özellik ne yazkki

wapcimor

Üye
olsun kardeş PC suite ile baglantı kuruyoz ya.o bize yeter :D

izzet

Üye
    Konu Sahibi
Sayende arkadaş ben kuramıyordum ama bi el attın oldu walla :P çok sağol :artı:

wapcimor

Üye
Originally posted by izzet@Sep 10 2005, 12:00 AM
Sayende arkadaş ben kuramıyordum ama bi el attın oldu walla :P çok sağol :artı:
[post=161123]Quoted post[/post]​

ben yaptım haberim yok walla.ne zaman söyledim sana PC suite baglantısı yapmayı.allahallah :ah:

wapcimor

Üye
haaa.sen bluesoleil in sitesini verdigimi diyosunnnn.bende baglantı kurmayı filan sana anlattım sanıyorum.hımmmm. :ah: :ah: :haha:

cobe

Üye
wapcimor bilio ona sor o anlatır :artı:

wapcimor

Üye
Originally posted by cobe@Sep 10 2005, 05:30 PM
wapcimor bilio ona sor o anlatır :artı:
[post=161843]Quoted post[/post]​

tabi bilcez. ;)

izzet

Üye
    Konu Sahibi
evet bana yardımın siteyvermenle oldu bağlantıyı kurmak zr bişi değilki zatenhinede tşkkür ederim

wapcimor

Üye
;;)
Originally posted by izzet@Sep 10 2005, 08:48 PM
evet bana yardımın siteyvermenle oldu bağlantıyı kurmak zr bişi değilki zatenhinede tşkkür ederim
[post=162144]Quoted post[/post]​
PC suite 6.5 de baglantı kurma diye bişey yokki.baglan dion baglanıyo.telefona özgü pc suitelerde öyle değil ama baya ugrastırıyor.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ben kafadan sp2 kurmuyorum :no: bu güne kadar kim ne hayır görmüşki servicepackten :vur:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
Sp işe yarıyor ama sorun oluyor bazen..

wapcimor

Üye
benim ki de service pack l.hiç bi yarar görmedim walla :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt