bluetooth ve radyo açılmıyor. lütfen yardım edin!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bjkliyus

Üye
    Konu Sahibi
bluetooth ve radyo açılmıyor. lütfen yardım edin!
bluetooth açınca bluetooth işlemi gerçekleştiremiyor hatası veriyor radyo açınca da donuyor bu sorun çok kişide var çaresini bulan yokmu 2 defa yazılım attım format olmadı. sadece 2.yazılım attıktan bi gün sonra bluetooth açıldı kapattım akşam yine açacaktım aynı hatayı verdi galiba yazılımla ilgili yoksa hiç açılmazdı bence.lütfen yardım edin kesin çözümünü bilen varmı ???

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Attığın yazılımda veya atarken yaptığın bir hatadan dolayı olabilir.

- - - Eklendi - - -

cfw mi? attın ofw mi?

Symbianize

Symbianize

Üye
Kardes bendede vardi aorun donanimsal teknik servis e ver radyo icin cozumum yok ama bluetooth kapaliyi acik yapinca takiliyo ya o arada kameranin (on kamera) oldugu kenara kenardan yani yandan vur bluetooth aciliyo

bjkliyus

Üye
    Konu Sahibi
Kardes bendede vardi aorun donanimsal teknik servis e ver radyo icin cozumum yok ama bluetooth kapaliyi acik yapinca takiliyo ya o arada kameranin (on kamera) oldugu kenara kenardan yani yandan vur bluetooth aciliyo
Denedim açılmıyor nereye vurayım kırılmasın telefon çok sert mi vurayım? yazılımdan öncede açılmıyodu onun için yazılım attım

- - - Eklendi - - -

Denedim açılmıyor nereye vurayım kırılmasın telefon çok sert mi vurayım? yazılımdan öncede açılmıyodu onun için yazılım attım

pissed26

pissed26

Üye
sağına soluna vurmakla olmaz bence nokia care'a ver baksın nedir ne değildir:hmmm

bjkliyus

Üye
    Konu Sahibi
nokia care nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt