Bluetooth Üzerinden Şarj Programını Kullanan Var mı?

 • 3 Nisan 2013
 • 14342 Okunma
 • 45 Cevap

 1. Nedir arkadaşlar bu bluetooth üzerinden şarj olayı? Deneyen, kullanan var mı? Programın kurulup aktif hale getirildiğinde elektromanyetik dalgaları bluetooth alıcısı yoluyla şarja çevirdiği söyleniyor.

  Kaynak
   


  Yazan: kcr
 2. Evet gerçekten oluyo şaşırdım. Ama Şöyle de birşey var aldatmaca da olabilir doluyomus gibi gösteriyo ama ya doldurmuyosa.

  - - - Eklendi - - -

  yoksa sırf bluetooth açık oldu diye şarj olurmu ya :s
   
 3. şu an programı kurdum enable dedim arka planda açık bıraktım şarjz doluyo gibi gidip geliyo sonucu yazarım eğer böyle birşey ne kadar gerçek olur :bilmm
   
 4. bende şuan açık bırakıp yatıyorum sabah 8 de uyanip sonucu yazıyorum buraya
   
 5. Bluetooth Şarj Cihazı - kablosuz uzayda dağınık elektromanyetik dalgalar Nokia N8 ve diğer Symbian Belle akıllı şarj etmek için bir uygulama. Elektromanyetik indüksiyon prensibi yanı sıra, Alman bilim adamlarının gelişimi üzerinde çalışır. Sadece uygulamayı çalıştırın ve o uygulamanın içindeki Enable Bluetooth tıklayın ve telefonunuzun batarya çubuğu şarj işlemi görüntülemeye başlar fark edeceksiniz. Bunun yerine özel bir cihaz Ancak, yazılım bir bobin vmotirovannuyu Bluetooth kullanan - anten, bobin oluşan mevcut sistemin, yeniden yönlendirmek için alt düzey API kullanarak izin verdiğinde akıllı pil elektromanyetik alan. Tam şarj yaklaşık 6-7 saat sürer. S ^ 3 / Anna / Belle Akıllı Telefonlar ile uyumlu.
   
 6. kcr

  kcr
  Biraz araştırdım da, şarj kabiliyeti elektromanyetik dalganın kuvvetiyle doğru orantılı diyor. Şöyle bir yüksek gerilim hattına çıksan 15 dakikada dolar herhalde:) Ya da telefon yerine seni komple şarj edip öte tarafa yollar alimallah :ehe
   
 7. böyle birşey gerçek olsa :ehe
   
 8. kcr

  kcr
  Her şeyi göze alır çıkarım diyorsun yani:)
   
 9. gerçek mi bu
   
 10. bunun konusunu açtın mı
   
 11. Uygulama 1 nisan günü yayınlanmıştı
   
 12. 1 nisan olduğu belli
   
 13. kcr

  kcr
  Aklıma da gelmedi değil ama meselenin aslı var; yanlışım varsa düzeltin. Bir de şaka olsa sonradan şaka olduğu söylenmez mi ya?
   
 14. demek ki fake bir uygulama şaka amaçlı başka arkadaşları kandırmak için kullanılır :D
   
 15. kcr

  kcr
  Biraz da temkinli yaklaştığım için doğrudan programı paylaşmadım. Bakalım sonu ne çıkacak?
   
 16. ben konuyu açtım şaka ve eğlence amaçlı diye belirttim :)
   
 17. böyle birşey var ama Bu şekilde şarj olması için bir sistem kuruluyor ve sen o bölgede bulunduğunda cihazı şarj edebiliyorsun Mesela bunu burgerking gibi zincir şirketler yapıyor sen o mekanda vakit geçirirken cihazı kablosuz şarj edebiliyorsun ama "dediğiniz gibi bir şarj olayı yok!" Bu enerjiyi üreten ve yayan bir cihaz olması gerekiyor wifi gibi.

  Not: bildiğim kadarı ile yazdım yanlışta olabilir araştırabilirsiniz arkadaşlar :)
   
 18. o 808 ve lumia larda bunun icin sarj standı gerekir
   
 19. oluyormu olmuyormu anlamadım
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/01/2019 - 08:51