BlueSoleil v5.0.5 Build 178 (Bluetooth Programı)

Sponsorlu Bağlantılar

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi

Cep telefonunuza program atmak, veya cep telefonunuzdan bilgisayara bağlantı sağlamak için kullanabileceğiniz bir program.
Vista 32 ve 64 bit ile uyumludur..

• Beğen
Tepkiler: kuzat, pessimistvhdt, halil1024 ve 1 kişi daha

ugur_6868

Üye
Tsk Ederım Ama Benım Bı Sorum Olacaktı Benım Bluetooth Vardı Bozuldu Yenısını Aldım Oda Bozuldu Sebeb Nedır Acaba Pc'ye Usbden Taktım Lambası Yanıyor Ama Işlev Yapmıyo Acil Cevap

FerreT

FerreT

Üye
    Konu Sahibi
Usbyi bilgisayardan çıkarırken tek bi seferde çıkarın..Sallayarak sağa sola çekerek çıkarırsanız yanma olasığı var..

NobLe

NobLe

Üye
paylaşım için sagol ama bne bunun bi eski sürümünü arıyorum windows xp için olanı varsa yada bulabilirsen koyar mısın buraya yada yyeni bir konuya sagol:sn:

bark_41

bark_41

Üye
bluesoleil 5.0.5 hatta 6 versiyonuda var fakat 5 mb sınırı var yani 5 mb üstü hiç bir şey gönderemiyorsun,alamıyorsun..dolayısı ile pek işe yaramıyor bu üstat..bilgisayar windows xp..bluesoleilin bütün eski ve yeni versiyonlarını denedim..fakat bir sürü sorun çıktı,hani yazlımsız bluetooth adaptörünü bilgisayar tanıttım ..kullandımda ama bilsiyarımı kapatıp tekrar açtığımda..ne yazıkkı bilgisayar kilitleniyor,donuyor,kafayı yiyicem..
yardımlarınızı bekliyorum üstatlar..

KARA PANTER

Üye
bark_41 bu sorunu çözmek için tam sürüm program gerekli elindeki programın tam sürüm olduğundan emin olmalısın telefonculardan tam sürüm bluesoleil programını belki bulabilirsin

fearless888

fearless888

Üye
beyler bu program tam sürüm mü demomu söleyin ona göre kullanalım

xoxxXxxA

Üye
Cd den yana netten indirdiğim programlarla yükledim sonuna geldiğinde sürekli hata veriyor. Çıldırmak üzereyim.

falcon19

Üye
saol walla uğrasıp druodum harika proğram
:))

chucky_21tr

Üye
berk_41 5mb sınırı bendede wardı orjinal değil programın oyun gibi düşün cracksiz oyun çalışmıo bu yüzden ***** war onu yapınca sınırsız oluo:oke:

mcsinan

Üye
sağol kardeş inş düzgün işimizi görür thanks :D:oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel bir program teşşekkürler

sdtsmt

Üye
teşekkür ederim ellerine sağlık

aLLbiNo

aLLbiNo

Üye
:) paylaşım için saol :)

bozk

Üye
Arkadaşlar pro viruslü olmasın bide onla ugraşmayalım.Bide bi sorum olcaktı; yeni bilgisayarıma frmt attiktan sonra usb speaker pro sunu kaybettim.Kendi cd sini Yuklemeye calıştıgımda hata verıyor napmam lzm yrdm plse

nusret_mutlu

Üye
yaaaa bu programın neden linkleri ölü

mohikan_liseli

mohikan_liseli

Üye
inmiyo beyler

seint

Üye
link olmmus :(

quadcx1

Üye
32 bit'te hata werio sayfa açılırken download linkine tklaynca acilllllll çözüm lazm:S

artistkefall

Üye
allah belanızı wersın lınkı gormek ıcın uye olun dedı bende uye oldum baktım lınk kırık sızın gıbı mallar cok su dunyada,gerızekalılar sızııı :D pehh bi boktan anlamıyosunuz gelmısınız maxicep.com dıye sıte acmısınız

Üst Alt