Bladeslinger v1.3.1

• 8 Mart 2013
  • 2326 Okunma
  • 16 Cevap

1. şüphesiz en iyi android oyunu fakat tablet için çünkü telefonda ekran büyüklüğü yeterli gelmiyor hem kaç hem hareket et hem de kes...
    ama oyun kontrolüne yeni bir bakış açısı getirerek devrim yapan bir oyun olduğunu düşünüyorum

2. gayet güzel çalışıyor ... paylaşım için teşekkürler.

3. Indiriyoruz. Note 2 de deneyeceğim. Grafikler nasıl oynayan varmı. Bu arada paylaşım için teşekkürler kardeşim.

4. kurulumuda solesen ?

5. Oyun çok güzel arkadaşlar hatta baya güzel fakat yine oyun içinde gelişmek daha iyi gitmek için bizi Paraya muhtaç ediyorlar... Oyunda ki dinamikler ara ara giren scriptler hoş olmuş yükleyin derim

6. APK dosyasını yükleyip, 'com.kerosenegames.bsep1' sd dosyalarını kopyalayıp 'sdcard/Android/obb' içine atacaksınız.

7. nereye atıoz obbmi android data yami.

8. Abicim apk yüklesek wfi ile çeksek olr mu acaba eger olursa apk linki verirmisiniz

9. SD data atılacak yer Android/Obb/ içine

10. Zipten cikarirken hata veriyor :s telden giriyorum.

11. indiriyorum deniycem :tşk:

12. İndiriyorum bakalım aradığım bi oyun inşallah çalışır şimdiden Teşekkürler !!!

- - - Eklendi - - -
    Ve Malesef Çalışmadı Obb ye attım Dataya Uptade Etmeye çalışıyor kapanıyor hemen :(

13. :tşk: kardeşim

14. Şuana kadar iki sürümü 1.3.5 ve 1.4 sürümlerini datalarıyla beraber indirdim oyunun ana menüsüne giriyor oyuna başlaya basıyorum siyah ekran gelip kapanıyor 4 çekirdekli telde çalışmıyor anlamadım gitti.

15. indirdim çalışır inşallah teşekkürler emeğin için.

16. :tşk: çok güzel bi oyun tavsiye ederim herkese

Yüklüyor...
24/09/2018 - 17:04