Blackberry Z30 Kutu Açma Videosu Ortaya Çıktı

• 18 Eylül 2013
  • 362 Okunma
  • 0 Cevap

1. Kanada kökenli akıllı telefon ve tablet üreticisi Blackberry uzunca bir süredir hakkında bilgiler gelen yeni akıllı telefonu Blackberry Z30‘u resmi olarak duyurdu. Firmanın bu yeni akıllısı Blackberry 10.2 işletim sistemi sürümü ile geliyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Hatırlanacağı üzere 2013 Ocak ayı sonunda Blackberry yeni işletim sistemi Blackberry 10‘u ve bu işletim sistemi üzerinde çalışan Blackberry Z10 ve Blackberry Q10 modelini sunmuştu. Blackberry Z10 modeli tamamen dokunmatik ekran ile gelirken, Blackberry Q10 ise dokunmatik ekran ve QWERTY klavye ile geldi.

Son dönemde Blackberry, yeni bir akıllı daha sunmuş ve firmanın bu yeni akıllısı Blackberry Q5 olarak adlandırılmıştı. Şimdi de Blackberry tamamen dokunmatik ekranlı ikinci akıllısı Blackberry Z30‘u resmi olarak duyurdu.

Blackberry Z30, 5″ 1280×720 piksel dokunmatik ekran, 2GB sistem belleği, 16GB dahili veri kapasitesi, 1.7Ghz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Plus yonga seti, 8MP arka kamera özelliklerine sahip. Bu yeni akıllı telefonun ilk kutu açma videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Blackberry Z30 kutu açma videosu ortaya çıktı

Yazan: ANIL
Yüklüyor...
24/09/2018 - 16:52