Blackberry, tarihinin en büyük rakamlı cihaz satışını gerçekleştirdi

 • 18 Mart 2013
 • 428 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Blackberry, yeni cihazı Z10 ile son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Ortaya atılan yeni iddaaya göre ise şirket geçtiğimiz günlerde tarihinin en büyük toptan cihaz satışını gerçekleştirdi.

  Tam olarak 1 milyon cihaz sattığı söylenen şirket iddaanın doğru olduğunu onayladı. Ancak satışı kime yapıldığı anlaşma gereği söylenmeyecek. Satışı yapılan cihazların Z10 ve Q10 modellerinden olduğu öğrenildi.

  < Resmi açmak için tıklayın >  En olası müşteriler kamu kuruluşları yada bir operatör olarak gösteriyor. Müşterinin kim olduğunu bir yana bırakırsak Blackberry sırtını yavaş yavaş doğrultuyor gibi görünüyor.
   


  Yazan: Mobilator
 2. şaşırdım terih edilmez zannediyodum tesekkurler haber için
   
 3. z10 baya satılmış
   
 4. blackberry de aynı Nokia gibi köklü telefon şirketlerinden birisi ve ilk telefon deneyimini blackberry ile yaşayanlar var. Bugün her ne kadar piyasaya ios ve android işletim sistemli cihazlar hakim olsa da bir zamanlar piyasada hatiri sayilir bir pazar payi oluşmasini saglayan blackberry kullanicilari bb dogru durust bir cihaz cikarsa da alsak diye bekliyorlardi ve istedikleri cihazlar da geldi.
   
 5. Rica ederim.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 05:16