Blackberry Bold 9000'de Programsız Dosya Atımı Yardım !


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ekremsss15

ekremsss15

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry Bold 9000'nim Var Yeni Aldım "BlackBerry Desktop Software" Üzerinden Dosya Atıyoruz Ama Çogunlukla Hata Veriyor Ve Atmıyor Bu Program Olmadan Telefonla Veri Alışverişi Yapabilirmiyiz Lütfen Yardım Edin ? :hmmm

----------Eklendi @ 20:41:34 ---------- Yazıldı @ 19:09:00 ----------

Yardım Edicek Kimse Yokmu ?:vur
 
ekremsss15

ekremsss15

Üye
    Konu Sahibi
Sorun Çözüldü :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt