Blackberry bis

• 18 Nisan 2011
  • 4458 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Merhabalar arkadaşlar size bir sorum olacak çok önemli ona göre telefon alacağım blackberrylerde bis üyeliği olmadan wifi üzerinden internete girmem facebook uygulamasını kullanmam mümkünmü
    şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar . :hmmm

Yazan: uzici
  2. tabiki mümkün. o wifi niye var o zaman :evet:

3. Bis üyeliği olmadan yararlanamadigimizi söylediler..

4. Yalan söylemişler :D Bis olmadan nete gırebılme acılabılıyor sitede var

5. bis açtırmadan ancak wi-fi kullanarak web üzerinden facebook kullanabilirsin. Uygulama olarak facebook kullanamazsın

6. peki çok teşekkürler.

7. yaklasik 5 aydir vodafone operatorunu kullaniyorum.Blackberry torch kullaniyorum ve ayda 32 liraya yakin odeme yapiyorum bis servisi icin bu firmaya...avea dan vodafona geceli youtube sitesine giremiyorum....ayni sekilde facebooktan video izleyemiyorum vs....
    dayanamadim ve aradim musteri hizmetlerini bugun ( 19 kasim 2011) ve musteri hizmetleri data servisine aktardi beni....data servisi zaten siz daha youtuba giremiyorum dediginiz anda "bunun vodafone ve blackberry firmasi arasinda bir sorun oldugunu ve gerekli gorusmelerin devam ettigini" soyledi ve "yapabilecegi birsey olmadigini" soyledi...sonra tekrar musteri hizmetleri yetkilisine bagladi...musteri hizmetleri yetkiliside "kontrollerimi yapiyorum,kontrollerimi yapiyorum, kontrollerimi yapiyorum.....sayamadim 20 kere demistir heralde"dedi...sonra "benim bu hizmeti almak icin vodafona basvurdugumda ,youtuba girebilecekmiyim diye sorup sormadigimi" sordu..yaptigi kontrollerin sonunda da bana "bis servisi hizmeti olarak youtuba giremeyecegimin daha once bana soylendigini ( ben hatirlamiyorum. kaldiki; kim size "BIS hizmeti alacaksiniz fakat youtuba giremeyeceksiniz" gibi bisey soyler veya size birisi boyle bir soru sorsa siz neden o hizmeti almak icin her ay 32 lira VODAFONE sirketine para odeyesiniz) hatirlatti....sonuc olarak musteri hizmetleri yetkilisi bana "bis hizmeti cercevesinde bu hizmeti sunmadiklarini bana onceden soylediklerini soyledi" (bir nevi beni de yalanci cikartti ve yapabilecegi baska birsey olmadigini soyledi)...sonuc olarak VODAFFONe turkiye sirketi her ay 32 lirayi alip vermedigi, VEREMEDIGI bir hizmet icin almis oldugu bu hizmet bedelini BENCE servis sagladigi biz insanlardan calmakta ve kendi musterisini yalanci cikaracak kadar da firma imajini zedelemektedir....mahkemeye versem kesin kazanacagim bir dava fakat benim bununla ugrasmaya zamanim yok...fakat sosyal medyanin bu kadar gelistigi bir dunyada benim bu yazimin firma imaji ve marka degerine verecegi zarari goremeyecek kadar profosyonel olmayan yoneticilerinin oldugu asikar....bu firmanin benden almis oldugu her bir liranin karsiligi olarak bu yazimi tum forumlarda paylasacagim...onlar benim kim oldugumu biliyor(ben 19 kasim 2011 saat 15:00 ten sonra onlari iki defa aradim...kayitlarina baksinlar ve magduriyetimi gorsunler..) GEREKENI YAPIN ve haketmediginiz paralari geri verin....linkedin profillerine MARKETING manager olarak yazip SASALI pozlar vererek marka yoneticisi olunmuyor .....en azindan size ulasabilecegimiz ve sikayetimizi iletecegimiz iletisim kaynaklarinizi acinda 21.yuzyilda nasil is yapilir size gerekeni soyleyelim.....VODAFONE sucks guys to all people out there.........

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 20:50