BlackBerry 8520 Yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GaDDaR!

GaDDaR!

Üye
    Konu Sahibi
BlackBerry 8520 Yardım !
Electro Worldden BlackBerry Curve 8520 satın aldım.Ancak bazı sorunlarım ve sorularım var.
1)Facebook app indirdim ama açtığımda bir hata veriyor ve close basınca kapanıyor bu yüzden tarayıcıdan girmem lazım
2)Telefonun oto tuş kilidi yok kabına koyunca ekran oto kapanıyo ama ben otomatik parolasız bir tuş kilidi istiyorum
3)8520 için fazla oyun bulamadım eğer bildiğiniz bir site vb. varsa söyleyebilirmisiniz?
4)İnternet yavaş gibi sizdede öylemi ???
5)BlackBerry desktop manager yükledm 1 tane oyun atabildim ama bilgisayarımdaki şarkıları nasıl atacağım??

yardımcı olabilirseniz sevinirim

TheMatrix

Üye
1)Facebook app indirdim ama açtığımda bir hata veriyor ve close basınca kapanıyor bu yüzden tarayıcıdan girmem lazım

-Aynı sorun bendede var sanırım program hatalı yorumlarına baktım bb app tan millet sövüyodu :)

4)İnternet yavaş gibi sizdede öylemi ???

-Aynen bendede yavaş. Hatta hattımdan nete bağlanmayla WiFi ile nete bağlanma aynı nerdeyse :S

5)BlackBerry desktop manager yükledm 1 tane oyun atabildim ama bilgisayarımdaki şarkıları nasıl atacağım??

-Descop meneger i aç ortama gir Media meneger ı yükle. Sonra üst kısımda bilgisayarın Alt kısımda ise telefonunun Hafızasını göreceksin. Alttan nereye ne atacaksan seçip taşıyacaksın. Bi kere donanımı kaldır dedğimde başarılı olmadı dedi o programı kullanmadan yaptığımda.Bende çıkardım usb yi sonra açtım hafıza kartı hata verdi. Programdan faydalan :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt