BL-4D Batarya Bulmak

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
BL-4D Batarya Bulmak
Arkadaşlar Symbian cihazların anna ve belle olanların çoğu BL-4D batarya ile çalışıyor. Bu bataryanın hali hazırda sıfır üretimi yok.

Sıfır kutusunda satılanların çoğu malesef raf ömrünü tamamlamış oluyor. Hatta hiç çalışmayanı dahi çıktı.

Deji batarya üretiminde halen Bl-4C ve Bl-5C tip üretimini devam ettiriyor. Birkaç sefer aldım ve her seferinde sonuç mükemmeldi.

Özetle Nokia E7-00 ,N8-00 , 808 pureview ve daha birçok cihaz kullanıcısı olarak BL-4D üretimi için deji firmasının kapısını çalmıyoruz?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orjinal Zor Ama Bunlarda Gerçek Kapasite Olduğunu Düşünmuyorum. Bende 2 Tane Orjinal Vardı Galıba. Yan Sanayı Ulusta Vardı Uygun Fiyata. Tabi Garanti Veremem Ama Var Yani Buralarda Değil Misin Olmadı Yönlendireyim Oradna Al

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Orjinal Zor Ama Bunlarda Gerçek Kapasite Olduğunu Düşünmuyorum. Bende 2 Tane Orjinal Vardı Galıba. Yan Sanayı Ulusta Vardı Uygun Fiyata. Tabi Garanti Veremem Ama Var Yani Buralarda Değil Misin Olmadı Yönlendireyim Oradna Al
330 km yol mu geleyim ?
Sıfır bandrollü paketinden çıkarttığım batarya çöp çıktı.
Diğer yan sanayiler zaten çok var bende . İyi kötü idare ediyorlar.

Dejinin kapasitesini test etmesem tamam haklısın diyeceğim ama Bl-4C ve 5C 'den 2-3 tane aldım . Gayet iyi dayanıyorlar. Halen aktif çalışmaktlar 2 senedir sıkıntı yok.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi

BV-4D batarya önerdiler symbian world telegram grubunda . Almanlar da bu batarya işinde her türlü modele üretim yapıyorlarmış .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Denemedim Bilemem. Yan Sanayide İşin Şansa Kalmış. Orjinal Olsa Bile Sıkıntı Çünkü Baya Yıl Geçti Üstünden Salma İhtimalı Yüksek. Ben o Zamanlar Herkesin 30 Tlye Sattığı Bataryayı 5 Lıraya Almıştım ve Farklı Markaydı Mega Tech Mıydı Neydi Yani Güneşin Altında Şarjda Bile Gram Şişme yapmadı Batarya. Orjınale Yakındı Dayanıklılığı. Yoğun Çekim Yapacağim Zaman Onu Kullanıyordum. Bi Taraftan Şarjda Duruyordu.

Hasand.

Hasand.

Üye
Orjinal Çıkma batarya bulunuyor şoklamakta ise yariyor ama dikkatli olunmak lazim 25 yillik cihazda bile verim verdigi oldu fazla şoklandiginda şişme yada batarya gucunde dusuklujte oluyor aliexpressde te bulursun
Mesaj birleştirildi:

Ama vergiyide unutma

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Orjinal Çıkma batarya bulunuyor şoklamakta ise yariyor ama dikkatli olunmak lazim 25 yillik cihazda bile verim verdigi oldu fazla şoklandiginda şişme yada batarya gucunde dusuklujte oluyor aliexpressde te bulursun
Mesaj birleştirildi:

Ama vergiyide unutma
Buldum bir sitede accucell firmasının 390 lira yazmış ya

• Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Mesaj birleştirildi:

Ama vergiyide unutma
Şoklamayı nasıl yapıyorsun ?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
  • Kahkaha
Tepkiler: DarkredBlue61
Hasand.

Hasand.

Üye
Mesaj birleştirildi:

Ama vergiyide unutma
Ben eski sarj aletiyle 5 ampere 2v ile arti eksi kutubuyla kirmizi arti siyah eksi elimle temas etiriyorum 5 dk soklaniyor

• Beğen
Da®kness

Da®kness

Üye
deji kalitesi iyidir. Suan S7 telefonumda kullanıyorum. Eski tuşlu telefonumun imeisi kapanmasın diye BL5C Stock Power marka batarya aldım. Beklentim yüksek değildi. Beklediğimden iyi çıktı. 55/60 lira fiyatla bu markayı bir deneyin. Az önce baktım marka BL4D bataryada satıyor.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
deji kalitesi iyidir. Suan S7 telefonumda kullanıyorum. Eski tuşlu telefonumun imeisi kapanmasın diye BL5C Stock Power marka batarya aldım. Beklentim yüksek değildi. Beklediğimden iyi çıktı. 55/60 lira fiyatla bu markayı bir deneyin. Az önce baktım marka BL4D bataryada satıyor.
Almıştım idare ediyor

Üst Alt