'Bizimle olması imkansız'

 • 28 Eylül 2012
 • 293 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  [h=2]Beşiktaş teknik direktörü Samet Aybaba, NTV Spor'da 'Yüzde 100 Futbol' programına gündeme dair konuları değerlendirdi.[/h]
  Beşiktaş’ta gündemin 1 numarası olan Quaresma ile ilgili konuşan Samet Aybaba, onun hatası iletişimde sıfır olması dedi. NTV Spor’da canlı yayına katılan Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Portekizli oyuncunun kendisiyle hiç konuşmadığını belirterek şunları söyledi: Yöneticiler menajeriyle konuştu. Ondan hiçbir yaklaşım olmayınca bizden de bir hamle gelmedi.

  ‘Oyunculardan tepki alırım’

  İstediğiniz kadar dünya yıldızı olun, takımın başında bir patron varsa onunla iletişime geçmelisiniz. 3 kritere bakıyorum.
  Saha içi katkısı, tavırları, maliyeti. İlk iki parametrede hiçbir etkisi yok. Geliştirmek için de çaba yok. Diğer tarafta 25 oyuncu var. Kabul etsem öbür oyunculardan tepki alırım. Takımımı kaybetmek istemem. Quaresma’nın hatası iletişimi sıfır olması. Kendisini takımın üstünde görmesi. 2 ay ülkesine gitti doktor raporu bile yollamadı geçen sene. Bu koşullarda bizimle olması imkansız. Son iki senede 11 sarı ve 2 kırmızı kart görmüş. Kamp öncesi Quaresma’ya kulüp bulması için haber yollamıştık. Ama onu değerlendirmediler.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/02/2019 - 05:13