BitTorrent - Torrent Downloads v3.23 build 219 [Pro]

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Andrioid uyumlu 4.1 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz bir torrent indirme programdır. Programın aynı zamanda cihazda bulunan medyaları oynatma desteği de mevcuttur.
WHAT'S NEW

What's new in BitTorrent® v3.20-3.23​
  • Update 3rd party libraries​
  • Bug fixes​
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt