bıs yardım arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alemci_09

alemci_09

Üye
    Konu Sahibi
bıs yardım arkadaslar
Arkadaslar blackberry aldım bıs paketı almam gerekıyormus vodafonu aradım 6.90 fln dedı bunu alınca net paketı almam gerekmı ben cok sıte gezen bırıyım oyun pro yukleyen bırıyım yanı sadece bıs paketı almam yeterlımı + 1 aylık dıolar ama bunun bı kotası varmı ben aylık 100 mb net paketı alıyom 3 gun anca dayanıyor ve bıtıyor bısde boyle bıseymı arkadaslar

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Bis paketi zaten bir data paketidir. Ayrıca bir data paketi almak gerekmez. Fakat Bis paketi belli şartlarda kullanılır aksi halde data ücretlendirilmesi yaşarsınız. Vodafone'da bis paketi 100MB adil kullanım kotası dahilinde sınırsızdır.

alemci_09

alemci_09

Üye
    Konu Sahibi
100 mb adıl kullanım demıssın hocam tam anlamadım 100 mb bıtınce ucretmı alcaklar yoksa hızımı yavaslıcak yorumun ıcın sagol bu arada

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
100 mb adıl kullanım demıssın hocam tam anlamadım 100 mb bıtınce ucretmı alcaklar yoksa hızımı yavaslıcak yorumun ıcın sagol bu arada

Adil kullanım kotası kota dolduğunda hız düşümü olacağını belirtir arkadaşım.

haz23

Üye
bis paketinde telefonundakı uygulamaları kullanabılırsın yani face twt vs.(youtube haric girersen ucretlendirlirsin dikkat.)ıbm uzerinden google dan ıstedıgın siteye giriş yapabilirsin.tarayıcıdan giriş yaparsan ucretlendirlirsin

alemci_09

alemci_09

Üye
    Konu Sahibi
Ibm nedır acaba anlayamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt