Biri Taxi Mi Istedi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Biri Taxi Mi Istedi ?
Yorumsuz

Bagaj çok şık döşenmemiş ama ses açısından tatminkar olduğu aşikar..

Bu taxiyi görünce Maskeli Beşlerdeki Ceyhun Yılmaz'ın Taxisi aklıma geldi

darkred

darkred

Üye
oooooooooooooooooooooooo walla iyiymişş hatta süpermişşşşşşşş o taksiciyi takdir vede tebrik ediyorum

keano

Üye
yaa zevk meselesi ama....allahinizi zeviosaniz bu ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... abi canta neon takilirmi ya yuzyilin milenyumun krosu yaaaaaaaaa of yaaaaaaa of yaaaaaaaa allah bilir araba 1.4 falandir haa... neyse... bencede yorumsuz.... hatta no comment

karizma

karizma

Üye
Abi ne güzel işte teskolu taksi piyasa yapa yapa gidersin

hidayet

hidayet

Üye
bu taksi her saatte çifte tarife yazar herhalde

serdar06288

serdar06288

Üye
adam manyak yapmış ya arabayı

cllgr

cllgr

Üye
o adam taksiye müşteride almaz,sırf hava olsun diye dolaşır heralde.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Gündüz süper görünüyor..

RockFord Fosgate

Üye
walla bencede janta neon olayı sacmalık bagajda ıgrenc olmus dıstanda kotu ama modıfıyenın yayılması guzel:)

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Gelin beni gasp edin diyen bir taxici

RockFord Fosgate

Üye
walla ha ben o boyutu dusunememıstım:))

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Nov 28 2005, 07&#58;29 PM) [post=216671]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
walla ha ben o boyutu dusunememıstım:))
[/b][/quote]

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
eskişehirde böle bikaç tane atarlı albea war millet hakaten sadece piyasa olsun falan die bile biner ama bu amcam harrbiden koparmış olayi speechless

Gokhan43

Gokhan43

Üye
O dediğin Albea&#39;lar da çok sağlam duruyorç

Hele bir tanesi var , en son gördüğümde koruma bantları vs. daha deeğişik olmuş ve etek falan taktırmış , jantlar da araba hareketliyken süper görünüyor..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
o albea,lardan 3 tane falan war sanırım hepside birbirine benzio hatta evreNian,la cok muhabbetini yapmıstık ben bi tane war zannediodum ewo gordukce gordukce plakalarını almış tam 3 tane cıktı

jöly

Üye
süpermiş gerçekten

Caine

Caine

Üye
ben sadece jant kısmını beğenmedim. güzelmiş

tofy

Üye
güzel olmuş değişik yanii düşünsenize tüm taxiler böyle olsa

ibonline

ibonline

Üye
enteresan ama
iyi alaka toplar güzel bir calışma

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Nov 28 2005, 08&#58;41 PM) [post=216710]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
o albea,lardan 3 tane falan war sanırım hepside birbirine benzio hatta evreNian,la cok muhabbetini yapmıstık ben bi tane war zannediodum ewo gordukce gordukce plakalarını almış tam 3 tane cıktı
[/b][/quote]
26 T 0039 - 26 T 0099 bu albealardan sadece ikisi.diğeride 26 T 0065 idi ancak o artık bir taksi değil.plakasını başka bir takside görmüştüm galiba arbayı satmış taksici abi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt