Öneri Biri bana yardimci olsun artik

Sponsorlu Bağlantılar

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Biri bana yardimci olsun artik
Daha oncede bu soruyu sormama ragmen kimse yardimci olmadi ben gt8552 telefonumu pc olmadan baidu esasy root ile rootladim cince bi roittu tek tikla telefonu rootladi neyse supersuyu kurup root yetkisini ona verdim ve cince rootu kaldirdim buraya kadar sorun yok ama ne zaman messengerin facebook uygulamasina girsem her zaman degilde genelde root yetkisi istiyor izin versemde reddetsemde telefon kapaniyor ardindan kendiliginden aciliyor bu bir tek facebook uygulamasina girince oluyor sorun yaptigim cince roottami yoksa supersudami diye dusundum dun rootu kaldirdim ama telefon cok agirlasti geri rootladim bu sefer supersudaki yetkiyi superusere verdim ne guzel kapanmiyor diye sevinirken dun yine 1 kere kapandi ama bu sefer yetki istemeden kapandi acildi simdi sorun nerde?
Eee yardimci olabilecek yok mu?

_ardaa

_ardaa

Üye
Root ile uğraşmadım ama biri şöyle demiş.
"baidu root u kur çince olarak rootlansın sonra marketten supersuyu kur açılışta güncelleştir der normal e tıkla güncelleştir root kontrolunu supersu alsın ardından titanium backup kur baiduroot u kaldır bitti gitti çoğu telefonu böyle yapıyorum"
DH'den alıntıdır.

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Ben aynen oyle yaptim fakat titanium yerine normal uygulama yoneticisinden kaldirdim farkedermi

_ardaa

_ardaa

Üye
Dediğim gibi root ile uğraşmadım, ama fark eder illa ki, normal uygulama yöneticisi kalıntı bırakıyor sonuçta

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ben simdi yuklim titaniniumu bi kurcalayim

frezby1

frezby1

Üye
Daha oncede bu soruyu sormama ragmen kimse yardimci olmadi ben gt8552 telefonumu pc olmadan baidu esasy root ile rootladim cince bi roittu tek tikla telefonu rootladi neyse supersuyu kurup root yetkisini ona verdim ve cince rootu kaldirdim buraya kadar sorun yok ama ne zaman messengerin facebook uygulamasina girsem her zaman degilde genelde root yetkisi istiyor izin versemde reddetsemde telefon kapaniyor ardindan kendiliginden aciliyor bu bir tek facebook uygulamasina girince oluyor sorun yaptigim cince roottami yoksa supersudami diye dusundum dun rootu kaldirdim ama telefon cok agirlasti geri rootladim bu sefer supersudaki yetkiyi superusere verdim ne guzel kapanmiyor diye sevinirken dun yine 1 kere kapandi ama bu sefer yetki istemeden kapandi acildi simdi sorun nerde?
Eee yardimci olabilecek yok mu?
kardes sıstem dosyalarında bılgın olmadan degısıklık yaptıgın ıcın boyle bır hataya marus kalmıssın ve neden cınce root recovery den flaslana bılen yada dowload modda flaslana bılen ıngılızce rotlar varken hıc olmadı kıng root var ken anlasılan fazla arastırma yapmamıssın neyse
bu sorunu cozmek ıcın telı fabrıka ayarlarına gerı donder olmaz ıse recovey den wıpe yap oda olamassa sammobıle den telın marka ve modelıne uygun stock rom dosyasını ındır download modda flasla kesın duzelır
nasıl yuklenecegı alttakı sıtede mevcut

aysegulcırık

aysegulcırık

Üye
    Konu Sahibi
Oneriniz icin tesekkur ederim dun rootu kaldirip telefonu fabrika ayarlarina sifirladim facede fazla uzun kalmadim kapanmada olmadi ama rootu kaldirinca telefonu cok kastigini farkettim geri rootladim guncellemeler geldi google chorome falan onlari yaptim neyse neden cince root demissiniz gercekten arastirdigima inaniyorum pc imkanim olmagi icin mobildrn root yapabilecek herseyi denedim diyebilirim buna kingrotta dahil ama oda rootlayamadi baidununda cince oldugunu yukleyince anladim ne olacaksa olsun deyip rootladim sorun sadece facebook uygulamasina girdigimde oluyo ve sarjimda roottan sonra cabuk bitmeye basladi yada bana oyle geliyo onu bosverdin ama faceye girince telefonun acilip kapanmasi hosuma gitmiyor

_ardaa

_ardaa

Üye
Framaroot veya Towelroot bunlar da oluyormuş deneyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: aysegulcırık
frezby1

frezby1

Üye
Oneriniz icin tesekkur ederim dun rootu kaldirip telefonu fabrika ayarlarina sifirladim facede fazla uzun kalmadim kapanmada olmadi ama rootu kaldirinca telefonu cok kastigini farkettim geri rootladim guncellemeler geldi google chorome falan onlari yaptim neyse neden cince root demissiniz gercekten arastirdigima inaniyorum pc imkanim olmagi icin mobildrn root yapabilecek herseyi denedim diyebilirim buna kingrotta dahil ama oda rootlayamadi baidununda cince oldugunu yukleyince anladim ne olacaksa olsun deyip rootladim sorun sadece facebook uygulamasina girdigimde oluyo ve sarjimda roottan sonra cabuk bitmeye basladi yada bana oyle geliyo onu bosverdin ama faceye girince telefonun acilip kapanmasi hosuma gitmiyor
tamam kardes buyuk ıhtımalle sıstem dosyalarına zara vermıs olabılırsın bılmeden bunu duzeltmenın yoluda sammobıle den stock romunu ındırıp odın ıle falaslamak ama anlamadıgım root yapmak ıstemen dekı sebep nedır onu soylersen daha ıyı yardımcı olarabılırım

• Beğen
Tepkiler: aysegulcırık

Üst Alt